Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek Tinder,Badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek Tinder,Badoon kivűl ?

Figyelt kérdés
Kisebb telepulesen lakom ahol nimcs lehetosegem ismerkedni 25 eves vagyok.Akik hasonlokeppen vannak hol ismerkednek ?
2020. jún. 20. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Így van legtöbben nem tudják hogy ez milyen rossz mivel semmi lehetőség kb.
2020. jún. 20. 23:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek sajnos olyan platformot ahol nem a futószalag érzése van az embernek. Tényleg úgy érzem kihaltak a normális nők ezekről a "társkeresőkől", az a tulajdonság amit én keresek nincs meg bennük. Max valami eldugott fórumon/közösségben lehet ismerkedni ha nagyon nagy szerencséd van. De már ott is azt vettem észre, hogy a legtöbb pasi csak azért jár ilyen helyekre hogy csajozzon.
2020. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen az összes ilyen kb chat.hu is használhatatlan.
2020. jún. 21. 07:15
 14/17 anonim ***** válasza:

#10 Ennyi. Ezzel tudsz csak belém kötni. Azt elismerni, hogy részben igazam van, az túl sok az egód számára ugye?


A lottón is nyernek egyesek, mégse vagyunk főállású játékosok!

2020. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Használj sport tracker alkalmazásokat. Én így jöttem össze a jelenlegi párommal, pedig kisvárosban élek. Igaz, először nem kifejezetten randicéllal találkoztunk, de aztán hamar kiderült, hogy a kémia adott.
2020. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sose hallottam erről kifejtened? Köszi.
2020. jún. 25. 04:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan appokra gondolok, amivel tudod rögzíteni, merre és mennyit futottál, kerékpároztál, snowboardoztál stb.


Ezeknek az appoknak jellemzően van közösségi funkciója is, vagyis adott esetben látjuk mások aktivitásait is és kapcsolatba lephetunk velük.


Persze ezek nem kifejezetten tarskeresesre lettek kitalálva, de akár itt is meg lehet próbálni ismerkedni, aztán ki tudja.

2020. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!