Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a társkeresőkön nem az én szintemen vannak, de máshol nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem lenne bajom a társkeresőkkel, de egyszerűen olyan emberek vannak ott, akik meg sem ütik a szintem. Így felesleges regisztrálnom akármelyikre is. Szeretnék ismerkedni, de máshol nem tudok.

2020. jún. 20. 21:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Mit vartal? Itt mindig csak piszkaljak az embert nem erdemes kerdest kiirni. Irtam privatot ha tudok segitek.
2020. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok és pont az ellenkezőjét látom. A társkeresőkön pont a "te szinteden" lévőket lehet megtalálni. Halálosan meg tudnak sértődni, ha a semmire semmi a válasz. Itt mindenki segítőkész volt veled, te cserébe drámakirálynő. Valószínűleg ott is ez a probléma. Felsőbbrendűnek képzeled magad a semmire. Ezzel a hozzáállással élőben se lesz senki hozzádvaló, jobb, ha feladod.
2020. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azt én is aláírom, hogy randiappokon chatelni tiszta gyászmise: sok nőnek nincs hobbija, nem érdekli semmi őket. De azért beszélgessünk. Önálló témafeldobás...na olyan még nem volt részükről.
2020. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
14%
Erdekes nekem valaszol mindenre. Es itt is valaszolt annak aki normalisan valaszolt ha nem venned eszre. Ha nem tamadnatok egybol az embert akkor talan tudnatok is valamit es segithetnetek is neki de mint tudjuk nektek nem az a celotok..... Nem is ismeritek de leirjatok mindennek. En pontosan ezert nem irok ki semmilyen kerdest mert mindig ezt kapja mindenki. Undorito emberek, en szegyellem magam hogy ilyen embertarsaim vannak
2020. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

Már bocs, de férfiként csak azt tudom megerősíteni, amit a nőkkel tapasztalok társkeris oldalakon. És a problémám szinte ugyan az, mint a kérdezőnek. Annyi tippem van, hogy esetleg az egyetemeken, vagy az egyetemi rendezvényeken lehet értelmesebb párt kifogni, ha már tudatosan keressük.

2020. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Tinderen mindenféle fajta ember van, ott is a külső a mérvadó. Szerintem próbáld meg ott is, ingyen van, nem vesztesz semmit.
2020. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hölgy, had kérjek elnézést az internet és a gyakori kérdések közössége nevében is. Máskor nem bántunk meg olyanokkal, hogy több részletet szeretnénk (milyen szintről beszélünk ez még mindig nem derült ki? Igazad van, hülyeség a kérdés, hülyék vagyunk mi is, mindenki hülye.
2020. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 24-es! Attól, hogy neked priviben válaszol, a többi válaszoló nem tud neki érdemi választ adni. Valószínűleg mi sem vagyunk az ő szintjén szerinte, mert, ha visszaolvasnád, láthatnád, hogy kb.öten kérdezték meg tök normálisan, hogy mi az ő szintje. Ha a nagyságosasszony hajlandó lett volna válaszolni, akkor esetleg kaphatott volna olyan ötleteket, ahol az "ő szintjén lévőkkel" ismerkedhet. Vannak speciális oldalak. Nem, ő inkább hisztizik. Majd leírta, hogy élőben nem tud ismerkedni, de amikor szóvátették, hogy akkor ezzel a kört be is zárta, kikérte magának, hogy de már pedig ő tud, mit képzel a válaszoló. Akkor sok sikert neki, nincs itt semmiféle megoldandó probléma!
2020. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kb olyan mintha valaki bemenne a cipőboltba és cipőt kérne...méret nélkül...Sőt, még "olyanabb", hiszen a kérdezőt még csak nem is nem látjuk.


Nem tudom mi a szinted, mert bár én teljesen normális hangnemben kérdeztem 2X, nem válaszoltál rá.


Csak feltételezem,hogy az ismerkedéssel is az a gondod,hogy a másik fél nem ért meg, Te pedig ezt fordítottan értelmezed..tudod...mindenki hülye, én vagyok normális..vagy fordítva...

2020. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!