Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a társkeresőkön nem az én szintemen vannak, de máshol nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem lenne bajom a társkeresőkkel, de egyszerűen olyan emberek vannak ott, akik meg sem ütik a szintem. Így felesleges regisztrálnom akármelyikre is. Szeretnék ismerkedni, de máshol nem tudok.

2020. jún. 20. 21:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%
Ha magasabb színvonalra vágysz, ismerkedj nyugat-európaiakkal.
2020. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%

Angliában van egy olyan ügynökség, ahol kifejezetten igényes emberekkel foglalkoznak, olyanok veszik igénybe a szolgáltatását, mint a Szaudi herceg, illetve szenátorok vagy celebek, akiknek ciki lenne, ha társkeresőn mutatkoznának.


[link]

2020. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
#9 Sejtettem. Ismerős, nagyon szerencsétlen helyzet, maximálisan átérzem. Esetleg régi iskolatársakkal valahogy "felmelegíteni" a kapcsolatot, ha jóban voltatok?
2020. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#10 Nem mondta senki, hogy nem megy élőben az ismerkedés. Majd akkor mondhatod hogy milyen az én szintem, ha megismersz... addig nem.
2020. jún. 20. 21:26
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Igy nehezen kapsz érdemi választ, tanácsot. Nem írsz magadról, nem írsz az elvárásaidról...Csak ismételni tudja mindenki azt,hogy itt/ott, ismerkedj...

Ha társkeresőn nem találsz olyat akivel szívesen ismerkednél (=az összes társkerső összes oldalán) akkor jogos az a tanács,hogy ismerkedj élőben.


Meg lehet fogalmazni hogy milyen a szinted anélkül is,hogy ismernénk. A szint: külső/belső/értelmi/anyagi szint, az elvárásaid pedig ezen a vonalon az ellenkező nemmel szemben.

2020. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha megy élőben, akkor hogyhogy "...de máshol nem tudok ismerkedni?"
2020. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem is fogok írni semmit, mert ahogy látom, az itteni megkeseredett, rosszindulatú emberek azt lesik hogy kibe, mikor és hogyan köthetnek bele.. hát én erre nem vagyok kíváncsi. Főleg hogy nem lehet adni véleményükre, mivel fogalmuk sincs hogy én milyen vagyok.

Az értelmes válaszokat köszönöm, de többé nem érdekel ez a kérdés.

2020. jún. 20. 21:50
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Na, én ez elején együttérző voltam, de ilyen stílussal nehéz is lesz bárkit találni. Kérdezel, nem adsz elég információt, majd megsértődsz amikor mindenki a saját elképzelése szerint válaszol.
2020. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
A semmiért (nulla érdemi információ) cserébe talán nem kellett volna elvárni a valamit, kérdező, és akkor megkímélted volna magadat a csalódástól. Nem igazán értem, hogy mégis ezek után mire számítottál.
2020. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Igen, elképzelhető, hogy ez az alapmentalitása. Legyünk optimisták: még kinőheti.
2020. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!