Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a társkeresőkön nem az én szintemen vannak, de máshol nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem lenne bajom a társkeresőkkel, de egyszerűen olyan emberek vannak ott, akik meg sem ütik a szintem. Így felesleges regisztrálnom akármelyikre is. Szeretnék ismerkedni, de máshol nem tudok.

2020. jún. 20. 21:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
puncs.hu-t próbáltad?
2020. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szinted?Irj már magadról!
2020. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Mért mi a "szinted" ? Olyan magas nem lehet ha társkeresőre szorulsz. Megismerkedtél ott az összes emberrel, megismerted a személyiségét és úgy mondod ezt? Vagy csak fotó alapján döntöttél felszínesen ?
2020. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1 Nem, de ahogy elnéztem, nem nekem való..


#3 Légyszíves ne jelents ki ilyeneket, amíg nem ismersz és nem tudod hogy mi, miért van. Köszi.

2020. jún. 20. 21:10
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Vidéki vagy? A viszonylag homogén, gyalázatos felhozatal inkább arra jellemző, mint Bp-re. Munkahelyet javaslom. Ha közvetlenül nem is, de pl. úgy, hogy összebarátkozol valamelyik kollégával, hátha neki van ismerőse, aki szóba jöhet. Jobb ötletem nekem sincs.
2020. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nehezen fogsz érdemi választ kapni ha nem írsz pár mondatot magadról és az elvárásodról!
2020. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy csak fotó alapján döntöttél felszínesen ?"


Bőven eleg a fotón egy igénytelen megjelenés, ostoba arckifejezés, az alacsony iskolai végzettség, hogy biztosan tudjam, semmit soha nem akarnék tőle.

2020. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne ismerkedj. Mégis milyen válaszra vársz?
2020. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#5 Igen. Munkahely nem jó, mert van 5 kollégám és abból kettő nő, a férfiak pedig nem az én korosztályom.
2020. jún. 20. 21:16
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha a társkeresők felhozatala szerinted neked kevés, akkor ismerkedj élőben. Ha ez sem megy, valószínűleg nem másokkal lesz a probléma, hanem akkor mégis csak lejjebb van a "te szinted". Illetve ha úgy látod, hogy számodra egyik sem járható út, akkor kénytelen leszel megbarátkozni az egyedüllét gondolatával, esetleg várhatod hogy bekopogtasson a tökéletes férfi/nő.
2020. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!