Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem hív el találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hív el találkozni?

Figyelt kérdés
Tinderről beszélünk két hete, nagyon szimpatikus már facebookon is csetelunk. En kuldtem egyszer videot, amiben mutatok valamit és beszelek, ő semmit de megdicsérte h nezek ki es azota is csetelunk. Tudom, hogy ráér es nem lakik messze.
2020. jún. 19. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez most honnan tudnánk?
2020. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit csak jól esik hogy szóval tartod. Ezt engedd el szépen, nem sok esélyt látok rá hogy ebből találka lesz.
2020. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napiszaron viszont fogd látni magadat :D
2020. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nős.
2020. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ostoba kérdés van! Ideírtok egy egy morzsát a történetből, és azt várjátok, hogy idegenként találjuk ki, miért nem ír a másik? Tedd át a tini kategóriába a kérdésed!
2020. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már első nap elhívtalak volna. Te mégis egy ilyen fatökűtől akarsz bármit is.
2020. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem derul ki az sem, nem arrol van-e szo, hogy reagal a te megkereseseidre udvariasan.

Pasik csak akkor maradnak meg a csak chatnel, ha az erotikus. Vagy ha osszebaratkoztatok es kiderult, hogy nem egymasnak vagytok parkent.

2020. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő is keres
2020. jún. 19. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányom, hagyd a picsába a netes ismerkedést. Szépen menj, és lépj be egy tánc klubba, vagy valami olyan helyre, ahová férfiak is járnak. A pilátesz meg a jóga hiába új hobbi, oda nem járnak férfiak.
2020. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vágyom bulizós partnerre, igymnem gondolom h az megfelelő környezet lenne.
2020. jún. 20. 01:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!