Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez újra és újra ???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez újra és újra ???

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 25 éves lány vagyok aki nem talál magának párt . Hiába próbálkozom . Nyitott vagyok pedig sokat csalódtam . Alapvetően szép vagyok csinos , dolgozom , egyetemre járok és semmi . Mindig ugyanaz . Dobnak különböző indokokkal hogy ezért nem működik azért nem működik . Unom már . Kezdek ettől kiegni . Folyamatosan a lelki sérült , megkeseredett emberek találnak meg . Utána meg én vagyok padlón mert nem sikerül egy normális párkapcsolat ..... 25/N

2020. jún. 18. 03:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell lebecsülnöd magad mert ha te nem szereted magad és elégedetlen vagy magaddal akkor mit vársz másoktól? Előbb magadat kell elfogadnod, hogy mások is el fogadjanak le írok neked pár dolgot ami hátha segít:Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Talán az a baj , hogy görcsösen akarom és nem vagyok magammal elégedett ! Úgy h ideje munkához látni az onszeretet fele .
2020. jún. 20. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!