Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez újra és újra ???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez újra és újra ???

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 25 éves lány vagyok aki nem talál magának párt . Hiába próbálkozom . Nyitott vagyok pedig sokat csalódtam . Alapvetően szép vagyok csinos , dolgozom , egyetemre járok és semmi . Mindig ugyanaz . Dobnak különböző indokokkal hogy ezért nem működik azért nem működik . Unom már . Kezdek ettől kiegni . Folyamatosan a lelki sérült , megkeseredett emberek találnak meg . Utána meg én vagyok padlón mert nem sikerül egy normális párkapcsolat ..... 25/N

2020. jún. 18. 03:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nos , hát különböző férfiakkal ismerkedtem eddig és nem mondanám, hogy annyira top pasik lettek volna . Mindegyik más volt , sosem azt neztem, hogy kigyúrt izmos legyen . Csak azt akartam, hogy becsüljön . A probléma mindig az volt, hogy korábbi csalódások miatt nem tudtak nekem megnyilni . Januárban ismerkedtem egy pasival , elvált gyerekkel , eleinte azt hittem komoly szándékai vannak . Külsőleg nem volt nagy szám , csak sokat utaztam vele buszon munkába menet és elkezdtünk szemezni. Ő egyébként festő volt . Igazából túlságosan okosnak se mondanám de mondom adok egy esélyt a dolognak. Ismerkedtünk pár hétig , nem volt szex semmi . Aztán közölte h még nem lépett túl a volt felesegen és utána mikor nem akartam vele többet foglalkozni , én lettem a szemet . Most a napokban zártam rövidre egy sraccal . Ő 33 éves szingli , se gyerek semmi . Másfél hónapig beszélgettünk , igazából kollégák vagyunk és nála az volt a baj, hogy nem akart megnyilni nekem mert régen sokat csalódott és a végén én lettem a szar szemet amikor megmondtam neki a véleményem . Szóval nem értem az embereket . Általában mindig korábbi csalódások , exek miatt szivom meg. És akikkel eddig volt dolgom , tényleg mind mind más volt .
2020. jún. 18. 12:56
 12/22 A kérdező kommentje:
És tudjatok az a baj h sosem én kezdeményezek , aztán mindig pattintanak olyan szöveggel hogy nem kell most kapcsolat, nem állok készen ilyesmi . A végén meg én érzem magam értéktelennek és onbizalmam nulla emiatt . Mindig hallgatom az exek miatti rinyálást. Játszák az áldozatot . Elegem van .
2020. jún. 18. 13:08
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Érdemes lenne ránézni magadra egy kicsit. Önismereti fejlődésünk egy életen át tart. Egy szakember visszajelzései sokat segíthetnek. CallForhelp....ingyenes,lelki telefonszolgálat 06-1-7004788.....segítünk, meghalllgatunk.
2020. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt írtad, egyetemre jársz. Ott azért találhatsz bőven olyanokat, akik a korosztályod, és még nincs akkora múltjuk, amit nem tudnak feldolgozni. Persze lehet, hogy ez csak kifogás volt, amit neked mondták, ezt nem lehet tudni.
2020. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Levelezore jarok , úgy h olyan 30-40 évesek a csoporttarsaim .
2020. jún. 18. 16:01
 16/22 anonim ***** válasza:

Másfél hónapig ismerkedsz harmincas pasikkal, de nem léptek előre, és nem érted mi a baj.

Az, hogy a jelek szerint csak szórakoztok egymással.

Másik, hogy valószínűleg te sem vagy rendben lelkileg és ezt a terhet nem akarják már tapasztalat férfiak felvállalni.

2020. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: kettőnk közül sztem ő nincs rendben magával . Én semmi olyat nem mondtam . Próbáltam hülyéskedni , érdeklődő voltam , mindig hoztam fel témát . Mivel egy munkahelyen dolgozunk , mondtam h cigizzunk együtt vagy menjünk valahova , aztán ő kezdte el hajtogatni, hogy ő nem akar sietni mert fel h csalódik és folyton a múltja volt a téma . Szóval inkább vele volt a gond . Soha nem hoztam fel az exeim.
2020. jún. 18. 16:19
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tűnik egyszerűen csak szerencsétlenül választottál, szerintem az egy jó szűrő lenne, ha sokat beszél magáról és a múltjáról a srác akkor az már egy red flag. Én például sose hozom fel ezt a témát mert nem érdekel se a csaj múltja, se az én dolgaimat nem akarom kitálalni senkinek.
2020. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Azon amúgy nem gondolkoztál, hogy neked kéne kezdeményezni? Vagy neten vagy élőben akár? Rengeteg egyedülálló, normális srác flangál a városban.
2020. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Neten próbáltam de nem az én mufajom.. ott is ért már csalódás . Szóval annyira nem vonz . Talán el kell engednem a témát , azért nem jön össze . De jó lenne már egy normális ..
2020. jún. 18. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!