Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez újra és újra ???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez újra és újra ???

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 25 éves lány vagyok aki nem talál magának párt . Hiába próbálkozom . Nyitott vagyok pedig sokat csalódtam . Alapvetően szép vagyok csinos , dolgozom , egyetemre járok és semmi . Mindig ugyanaz . Dobnak különböző indokokkal hogy ezért nem működik azért nem működik . Unom már . Kezdek ettől kiegni . Folyamatosan a lelki sérült , megkeseredett emberek találnak meg . Utána meg én vagyok padlón mert nem sikerül egy normális párkapcsolat ..... 25/N

2020. jún. 18. 03:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
2020. jún. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Milyen férfiakat választasz magadnak? Ha téged dobnak folyton akkor az a sejtésem hogy nagyon fentről válogatsz.
2020. jún. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
ez elég rövid leírás. Esetleg egy konkrét példa?
2020. jún. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

Kíváncsi lennék, hogy nézel ki!?

Nem lehet, hogy Te vonzod a "lelki sérült" pasikat? Vagy lehet, csak egy numerát látnak benned, és miután megkaptak, elégedetten lelépnek.

Milyen indokokkal szoktak felhozni?

Sok a kérdés, de még azt is el tudom képzelni, hogy Te választasz olyan top pasikat akik semmibe vesznek, és tényleg csak arra kellesz nekik.

2020. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Hány kapcsolatból vontad le ezt a következtetést? Sokféle oka lehet. Mindenekelőtt emberismeret re kell szert tenni. A másik meg/kiismerésléhez idő kell, az ismerkedés pedig nem az ágyban kell kezdeni. Férfi létemre sosem csalódtam, mert mindig adtam elég időt magamnak a másik megismerésére.
2020. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Ez is lehet az egyik lehetséges ok:

[link]

2020. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nem minden férfi szemét így valószínűleg te választasz rossz partnereket. Vagy elfogadod, hogy neked nem a kedves pasik jönnek be vagy nézz szét a barátzónádban.
2020. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell párkapcsolatból párkapcsolatba rohangálni. Van élet ezen kívül is.

Ha görcsösen akarsz párt találni, akkor mindig ez van, amit leírtál. Éld az életet, tanulj, fejleszd magad, mert erre most van a legtöbb lehetőséged és mikor nem számítasz rá, akkor jön valaki... :))

2020. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert újra és újra retardáltakkal ismerkedsz.
2020. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincsenek elég magasan az elvárásaid. Én is azt mondanám, hogy nem kell folyton kapcsolatban lenni és nem is 3 találkozás után kell beleugrani egy kapcsolatba. Ha adsz időt a dolognak hogy normálisan megismerjétek egymást és biztos legyél a komoly szándékaikban máris sokkal jobb lesz. Az a réteg aki nem tud hosszútávon energiát fektetni a dologba vagy nem is jössz be neki annyira nagyon hamar le fog kopni ha nem ugrasz bele egyből a kapcsolatba. Nyugodtan lehet hónapokig randizgatni, ismerkedni aztán ha már komoly érzelmek vannak mindkettőtök részéről csak akkor összejönni. Ha nem jössz össze fűvel-fával és komolyabb elvárások szerint ismerkedsz akkor sokkal jobb lesz a helyzet.
2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!