Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finoman szólva is kitolt velem egy lány,rám irt ,találkoztunk,de mivel nem tudtam beszélni ezért letiltott az utcán úgy néz rám mint a véres rongyra stb?Vagy szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 21:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
82%

#30

Nem, de ha hozzád szólnak, akkor nem a földet kéne nézni...

2020. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%
A lánynak van igaza, hogy letiltott.
2020. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%
Más emberi lényekkel se szoktál beszélni? Nehogy már a "nők" hibája legyen hogy nem szocializálódtál. Komolyan nem hiszem el hogy még ezt is valamilyen nyakatekert módon a nők nyakába tudnád varrni.
2020. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem kell belé beszélni, hogy "szerencsétlen".... Ez bárkivel megeshet. Nektek milyen volt az első pár randitok fiatalon? Teljesen érthető, ha van ilyen is. Az számomra már kevésbé, hogy a lány, nem ad érdemleges választ, vagy nem köszön el normálisan. Még egy tinderes két sor után talán érthető, de basszus találkoztak. Koszonni es elkoszonni verbalisan es irasban is illik. Ő nem egy termek, amit ha mar nem "akar hasznalni" valaki felreteszi, basszus.

Ne bánd Kerdezo!Ha annyit nem ir neked, hogy minden jót...

Nekem ket dolog jutott eszembe. 1 felejtsd el a korod. Egyebkent boven jo vagy, negyven evesen mar kicsit neccesen hangzanának a mondataid, de most még egyáltalán nem. De probalj meg mindent elengedni, mikor egy lannyal beszelsz. Ne gorcsolj ra. Vedd ugy, hogy csak egy valaki, tesod ha van... Nem a "Lány" akihez 20 evig nem szoltal.

Masik, sose irj egy szavas valaszt. Ird le akar a leglenyegtelebb dolgot mondat formajaban, majd kerdezz, akar szinten lenyegtelen dolgot. Nem azon lesz a hangsuly, hogy milyen kerdes, hanem hogy kerdezel, erdeklodsz, ezaltal valamennyire te is vezeted a kommunikaciot.

Sok ismerkedést még, hidd el a többi nem lesz vészes. Minden negatívat felejts el magadról, es végképp ne gubózz be, mert a lány nem fog a házad ajtaja előtt kopogtatni. Neked kell megkeresni és "elszédíteni", légy olyan, mintha egy haveroddal beszélgetnél, jó nem az oldalba lokesre gobdoltam xD de a lányok szeretik ha egy fiú, határokon belül, spontán.

Egyebkent meg a lanyon is mult. Elso randin, ha fafejjel bevagnak, hogy na mondj valamit elso korben nehezen szolalbek meg, aztan kerdeznék, hogy legywn legalább egy adott tema. Ez igy tul tág, ha nincs elotte elozetes ismeret. Ne okold magad kerdezo, ez barkivel megeshet, foleg az elejen, igy szerez tapasztalatokat az ember.


N

2020. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
52%

Eddig 2 párkapcsolatom volt. Az egyik 4,5 évig tartott, a másikban most vagyok 1,5 éve boldogan.


Az első pár hónapban tudtunk a legtöbbet beszélni, hiszen nem ismertük egymást. Volt olyan, hogy munkanapon is hajnali 2-3 körül mentünk aludni, addig folyamatosan beszélgettünk. Számomra hihetetlen hogy képes vagy "semmi"-t válaszolni egy "mizu?"-ra... :D Csak néhány példa:


Mizu?

- Nem sok, éppen punnyadtam. Te aktívabbnak mondod magadat, vagy inkább otthon ülő típus vagy?

- Éppen egy könyvet olvastam. *** a címe, nagyon érdekes. *** történt benne, megfogott a történet. Neked mi a véleményed róla?

- Ebédet készítek. Te sósan vagy édesen szereted a paradicsomlevest?

- Most értem haza a kutyasétáltatásból. *** ma nagyon mozgékony volt, engem meg teljesen kifárasztott. Neked van háziállatod?


Lehet, hogy neked ennyire unalmas életed van, hogy képtelen vagy bármit mondani, mert semmi nem történik veled. De akkor sem válaszolhatod azt, hogy "semmi". Aki ennyit írna nekem, azzal én sem tartanám a kapcsolatot. A fenti néhány példa teljesen random jutott eszembe reggeli közben. Légy kreatív.


24N

2020. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem a sódert kell lökni, hanem ha érdekel valaki, kérdezz, ha ő kérdez, tőled, válaszolj. Ha meg nem érdekel az illető, ne ismerkedj. Ő írt rád, te alig álltál vele szóba, mi a csudát vársz?
2020. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Hát már nem azért, de itt nem csak a kérdező a hibás.. inkább olyan 50-50%. Mégis milyen nő az olyan, aki azt mondja egy randin, hogy "Mondj valamit" :D ?


Szerintem a lány kommunikációs képessége is hagy némi kivetnivalót maga utána. Ráadásul amellett sem tudok elmenni szó nélkül, hogy a "mizu?" a legsemmitmondóbb kérdés a világon. Ilyen kérdésre nem sok igényes válasz létezik.


Szóval kérdező fel a fejjel, nem vesztettél sokat, sőt.. Legközelebb pedig próbálj valamivel érdeklődőbb lenni és kifejezőbb.

2020. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#37 azért aki *szeretne* beszélgetni valakivel, az ilyen semmitmondó kérdések ellenére is tud, de legalábbis próbál. Pl "mizu?" "semmi, ÉS VELED?".
2020. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ezért irtam, hogy a kérdező is ludas. Viszont ne csináljunk már úgy, mintha csak ő lenne az. Ha a csaj normális kérdéseket tesz fel, akkor talán a kérdezőnek is megindult volna a nyelve, de még ha ez nem is igy lett volna, ez akkor sem menti fel a csajt a hülye kérdései is és mondatai alól.


Eleve ha valaki olyanokat mondana nekem egy lány a randin, hogy "mondjak valamit" akkor elég erősen elgondolkoznék, hogy akarom-e folytatni. Hisz ez a mondat és az olyan kérdések, hogy "mizu?", elég erősen arra engednek következtetni, hogy a lány sem tudott igazán mit mondani. Ebben az esetben meg szerintem inkább jobb csendben maradni, mint a kérdező.

2020. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!