Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finoman szólva is kitolt velem egy lány,rám irt ,találkoztunk,de mivel nem tudtam beszélni ezért letiltott az utcán úgy néz rám mint a véres rongyra stb?Vagy szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 21:15
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%

Megértem a lányt, én se tudtam volna mit kezdeni egy ilyen ember társaságával.

Ha az alapvető kommunikáció ennyire nem megy, akkor miért találkozni szeretnél egyből? Látod, milyen eredménye lett (amiért hozzáteszem nem vonható felelősségre a lány).

Ha pedig semmi témátok nincs, akkor mégis mit szeretnétek egymástól?

2020. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
senkivel nincs témám
2020. jún. 17. 21:29
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
ha nem tudsz beszélni, akkor ne csajozz!
2020. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha nem tervezel ezen változtatni, akkor szerintem elfelejtheted az ismerkedést. Egy jó kapcsolat (itt elég akárcsak barátságra gondolni) a jó kommunikáció és az őszinteség, míg az legalább ilyen fontosságú, hogy a felek jól érezzék magukat egymás társaságában. Ez pedig lehetetlen olyan emberrel, aki meg se bír szólalni. Vannak szűkszavú emberek, velük nincs is probléma, de te már súlyos eset vagy.

2020. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd vissza a kérdésedet kb 20 év múlva. Garantált vidám percek lesznek :D
2020. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
7%
Vannak lány típusok amiket páros lábbal rugnám ki... Ez pl. olyan. Torelálatlan nő...
2020. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%
Jó, gondoljunk bele, hogy mi lett volna, ha nem "tol ki" veled. Továbbra is irogasson neked, te még egyszavasokkal válaszolsz? Vagy találkozgassatok és te nem szólalsz meg, mert senkivel nincs közös témád? Egyelöre nem vagy alkalmas emberi kapcsolatok létesítésére. Ebböl a kiút arra vezet, hogy szerzel barátokat, ha velük már megy a beszélgetés akkor jöhetnek a lányok.
2020. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
#16 persze, egy valódi toleráns nő örömmel venné, ha egy szociálisan alulfejlett, unalmas, érdektelen, alapvető kommunikációra is képtelen pasi lenne a randipartnere. Közösen néznék a földet, a lány elcsevegne magával, elnyalnák a fagyit aztán kínos csendben hazakísérné a pasi. Micsoda álomélet.
2020. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudsz beszélgetni minek mentél el egy randira?

Nem a lány tolt ki veled, teljesen jogos volt a reakciója. Ha nem tud veled mit kezdeni mert kuka vagy akkor még is mit vársz?

2020. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

"meg rám írt hogy mizu,mondom semmi,ennyi volt a beszélgetés"

Hát, erre tényleg nem lehet nagyon mást írni...


"nincs témám"

Akkor művelődj. :))

2020. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!