Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finoman szólva is kitolt velem egy lány,rám irt ,találkoztunk,de mivel nem tudtam beszélni ezért letiltott az utcán úgy néz rám mint a véres rongyra stb?Vagy szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 21:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
77%

Engem is érdekelne mi volt a terv?

Ha tudod hogy alkalmatlan vagy a normális emberi kapcsolatokra miért a legbonyolultabbal indítasz?

A csaj kicsit túl reagálta a letiltással hacsak nem irogattál neki utána. A véres rongy dolgot meg szinte biztos hogy bele látod.

Persze hogy nem ugrik a nyakadba egy ilyen kellemetlen randi után. Én se tenném.

Nagyon szar lehetett neki (is) egy kuka pasival aki láthatóan azt se tudja zavarában fiú-e vagy lány.

2020. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Ha tudod hogy alkalmatlan vagy a normális emberi kapcsolatokra miért a legbonyolultabbal indítasz?


ő írt rám jelölt be ha levegőnek vettem volna,akkor is én lettem volna a szemét

2020. jún. 17. 22:23
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor legalább a külsőd megnyerő 🤷‍♀️
2020. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Hát akkor legalább a külsőd megnyerő


nem igazán....

2020. jún. 17. 22:28
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nos valamiért csak rád írt aztán annak ellenére hogy érezhető volt hogy van gond mégis találkoztatok szóval valami oka csak volt.
2020. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Nos valamiért csak rád írt aztán annak ellenére hogy érezhető volt hogy van gond mégis találkoztatok szóval valami oka csak volt.


ez már nem derül ki

2020. jún. 17. 22:34
 27/39 anonim ***** válasza:
83%

Ismét kiderül, hogy nem a külsőtökkel van a baj. Buta vagy, mint a tök, de nem azért mert nem tudsz miről beszélgetni, hanem mert meg sem érted mi volt a baj. A nőket fogod utálni azért, mert képtelen vagy emberi módon kommunikálni.

"meg rám írt hogy mizu,mondom semmi,ennyi volt a beszélgetés"

Ezzel konkrétan lekoptattad a csajt.

2020. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
igen utána írtam,hogy nem letiltani kell,mindenki szóból ért,de nuku válasz
2020. jún. 17. 22:48
 29/39 anonim ***** válasza:
86%

#28

Csak éppen te képtelen vagy kommunikálni. Ennyire nem érzed, hogy mi veled a probléma?

2020. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
soha nem szóltak hozzám a nők,aztán 20 év után egyszer,és hirtelen lökjem a sódert,oké
2020. jún. 17. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!