Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit nem lehet azon érteni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem lehet azon érteni,hogy nem azért hibáztatom a nőket hogy nem kell nekik egy kommunikáció terén 0 és nem vidám fickó,hanem azért amiért ez a fickó ilyen lett?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 22:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
rá írok egy nőre és nem tudok mit mondani,az mitől lehet?
2020. jún. 16. 23:11
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy balfsz vagy és senki sem nevelt normális társas életre.
2020. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
#6 Az introvertáltságon nem tudsz változtatni.
2020. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a nem tudok beszélgetni dolgot sosem értettem.

Nekem, ha elkezdek beszélgetni egy "idegennel" rögtön olyan 150 kérdés van az agyamba róla.

Nem érdekel semmi a másikról vagy csak nem mered feltenni a kérdéseid? Egy idegennel lehet a legtöbb dologról beszélgetni, persze csak akkor ha ő is nyitott erre.


Egyébként a kérdést még mindig nem értem. Nem a nők miatt lettél ilyen. Nem azért utasítottak el, hogy neked szar legyen vagy utáld a nőket.

2020. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 acelsziv ***** válasza:
82%
13 ez baromság. Én is introvertált voltam kb egész gyerekkoromban. Csak felismertem a problémát és kemény munkàval megvàltoztattam a hozzààllàsomat.
2020. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező még mindig ott tartunk, hogy nem tudod mi az incel jelentése de egy újabb felháborodott kérdés került kiírva a témába.

Az incel az az ember aki saját döntése okán marad szűz. Te nem incel vagy hanem csak szociálisan éretlen.

2020. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%

Ez az oldal a feminácik birodalma, itt nem is várhatsz mást.

Az incelek azért incelek, mert nem néznek ki elég jól, hogy nőjük legyen.

2020. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
Eleve azzal, hogy a saját boldogságát más felelősségévé teszi valaki, csökkenti az esélyét arra, hogy úgy igazából boldog legyen. Ezzel kéne felhagyni úgy nagy átlagban. Mindenki a saját boldogságáért felelős, és párt nem azért keres az ember, hogy a terapeutája/szülője/'boldogság-felelőse' legyen. Párt azért talál az ember, ha talál, mert kedvelik egymást, szeretik egymást, kompatibilisek és nem egymástól várják el, hogy "végre teljesértékű ember" lehessen, azt kapcsolatfüggőségnek hívják.
2020. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
#13: ugyan már. Számtalan introvertált személy lett enyhén extrovertált (ami a legjobb). Ez persze sok idő és munka gyümölcse, de a sok éves berögződéseket nem lehet egy csapásra orvosolni.
2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én értem
2020. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!