Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit nem lehet azon érteni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem lehet azon érteni,hogy nem azért hibáztatom a nőket hogy nem kell nekik egy kommunikáció terén 0 és nem vidám fickó,hanem azért amiért ez a fickó ilyen lett?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi a felháborodásod előzménye?
2020. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az hogy az inceleket utálják mert nem tetszik nekik hogy nem kellenek a nőknek holott nem tudnak kommunikálni és szomorúak,dühösek,erre eszembe jutott hogy senki nem magától lett az
2020. jún. 16. 22:42
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem meg nem külső ok miatt lettek az incelek incelek.

Velem is történtek szar dolgok, kirekesztettek már általános iskolában, de mégis sikerült túltennem magam rajta és normális felnőtté válni.

Minden csak a hozzáálláson múlik igazából, a hozzáállás meg egyedül az adott személyen.

2020. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Miért lényeg ki mit gondol? Még mindig abban a bűvöletben vagy mielőtt "tönkretettek", ugyanaz a kisgyerek, csak már naívság nélkül.


Amíg nem vagy pszichopata vagy egyéb mentális beteg, addig tudsz változtatni magadon, a hozzáállásodon, a gondolkodásodon. Amit te csinálsz, az a legkönnyebb, mindegy miért hibáztatod őket - áttolni a felelősséget, dagonyázni és fröcsögni az utálatban, siránkozni és sebet nyalogatni. A világon senkit nem érdekel hogy te kit miért hibáztatsz. Gyermeki szinten vagy, mert te magad ezt választottad.


Nem csak téged utasítottak el, nem csak téged aláztak meg, ne aggódj. Ez nemtől független ráadásul, mindkét félnél vannak gyökér emberek. Az a kérdés milyen utat választasz aztán, tanulsz, fejlődsz és egyre több leszel, akár az ellenkező nem nélkül (az is teljesen választható opció hogy nem érintkezel velük többé), vagy sírsz mint az 5 éves mikor lehorzsolja a térdét.

2020. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért vagy incel, mert mindig a másik a hibás, sohasem te. Én 10 éve nem voltam nővel ( a feleségem meghalt), sok elutasításban volt részem, ennek ellenére szeretem a nőket. ÉN vagyok a hibás, mert még keményebben kell edzenem, még kedvesebbnek kell lennem, humorosabbnak, stb. Persze akárki nekem se jó, de addig próbálkozok, ismerkedek, míg nem találkozok a következő igazival. A feladásra ráérek majd a föld alatt.
2020. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem sokan utálják az inceleket, csak nem akarnak tőlük semmit. Ez szerintem érthető.

Az incelek önhibája, hogy nem tesznek semmit értékül növelése érdekében. Persze van 1-2, aki betegen született vagy baleset által került ebbe a helyzetbe, de a többség csak igénytelen, elhanyagolt, vagy introvertált alak. Ezek közül mindegyiken lehet változtatni.

2020. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hogy kell tanulni,fejlődni?
2020. jún. 16. 22:51
 8/20 A kérdező kommentje:
jó de senki nem viccből elhanyagolt,annak is oka van
2020. jún. 16. 22:51
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Azért azt már iskolában megtanulják a gyerekek hogy hogyan kell tanulni...

De tessék: olvass könyveket, tanulj nyelvet, tanulj meg jól főzni, kezdj sportolni, találj egy érdekes hobbit, foglalkozz olyan dolgokkal is amik alapvetően nem érdekelnek annyira, de bővítik a világnézeted, gyakorolj kedvességet, önkénteskedj, és elsősorban, ez a legfontosabb: foglalkozz önismeretettel! Ismerd fel a hibáid, gondolkodj el rajta hogyan tudnál változtatni rajtuk, kezdj el változtatni rajtuk, a jó tulajdonságaidat pedig erősítsd

2020. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a fickó egy nő miatt lett max ilyen, az meg az anyja.
2020. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!