Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos annyira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos annyira, hogy egy bemutatkozás rövid (max 5 sor) legyen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod, elkezdtem elolvasni a bemutatkozásod, de már az elején nehézen ment, felénél feladatam. Nagyon unalmas! Hatalmas kocka képét festi, aki ráadásul el van ájulva magától.

Lehet, hogy nem ilyen vagy, de ez jön le a bemutatkozásodból.


Egyébként nem nyerő nyelvtanilag helytelen mondtattal kezdeni:

"Szia, kedves klasszikus értékekkel rendelkező, ismerkedni vágyó!" helyesen :"Szia, kedves, klasszikus értékekkel rendelkező ismerkedni vágyó!"

2020. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg amit linkeltél borzasztó, nem bírtam elolvasni. Pedig van pár diplomám, nem vagyok hülye gyerek. De ez így unalmas, inkább gátol az ismerkedésben, mint segít.
2020. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják, hogy 3 perc sok!


Ebből is látszik, hogy nem gondolod végig a dolgokat: 10 ilyen monológ már fél óra (!) lenne a lánynak. Ennyi idő alatt Tinderen több száz hapsit pörget végig kényelmesen, és mire a végére jut, már lesz is pár match...


És ha ízekre szedem, akkor itt van pár észrevétel:

1. a megszólítás indokolatlanul hosszú és túlságosan modoros ( =nem vagány).

2. Mindenki különlegesnek hiszi magát, épp ezért sablonos az összes ilyen "egyéniség".


3. "Szinte mindenben a racionalitást, a logikát keresem, az emberek arcán lévő érzelmeket és a testbeszédet kevésbé tudom értelmezni."

A két tagmondat logikailag semennyire sem kapcsolódik egymáshoz. Ráadásul a 2. rész azt sugallja, hogy autista vagy borderline vagy, ami taszítja nőket. Ennél a pontnál elástad magad.


4. Nem munkahelyi motivációs levél ez, lex@rja mindenki, hogy miért tanulnod azt, amit (töketlen hatást kelt). Az bőven elég, hogy egyetemista vagy és xy-nak tanulsz.


5. Szereted a zenét, hobbi DJ vagy. De olyan körülményesen írtad ezt, mint egy általános iskolai fogalmazást (nem férfias, hanem gyerekes).


6. "Továbbá - mint ahogy az már talán dereng valamennyire - nagyon szeretek írni, olvasni, alkotni, beszélgetni."

Max. az dereng szegény csajnak, hogy imádod fosni a szót a semmiről... És a gondolatjel is csak a regény hatást erősíti, nem azt, hogy itt most egy komoly férfi kínálja a portékát.


7. "Részben introvertáltnak mondanám magam, egy nagyobb társaságba általában kevésbé tudok beilleszkedni, azonban ha megtalálom azt a szűk közösséget, akik vevők a magamfajta emberekre, akkor nagyon el tudom magam engedni, fel tudok oldódni."

Ez az emberek 90%-ára igaz, nem mondtál semmi egyedit, csak fosod a szót egy felesleges bekezdéssel.


8. "De sajnos úgy tapasztaltam, hogy nagyon nehéz olyan embereket, társaságot találni, akik a féktelen italozás, a minél kevesebb gondolkodást igénylő egyszerű "rutinok" helyett az intelligenciát, a gondolkodást, a kulturált szórakozást, az alkotást és az egyéniségre való törekvést preferálnák."

Pfff... Ez a bekezdés szintén öngól! Fordítás: már az iskolában is kiközösített lúzer voltam, de a belső integritásom úgy próbálom megőrizni, hogy erkölcsileg mások fölé helyezem magam. Ismétlem, nem azzal van a baj, hogy nem piálsz...


9. Bemutatkozásban egy szó is sok a korábbi párkapcsolatokról, de te ennek is külön bekezdést szenteltél. Ráadásul ezzel csak azt mondtad el, hogy csak 2 nő volt rád kíváncsi, de azok is leléptek. Mégis mit vársz ettől??? Ezt olvasva a csaj majd "alig várja", hogy ő legyen a 3. szerencsétlen, aki majd halálra unja magát melletted. Újabb epic fail...


10. "legyen értelmes, okos, szerény, szerethető, hűséges és persze káros szenvedélyektől mentes."

Oké, hogy ezek nem nagy elvárások, de bemutatkozásban SOSE LEGYEN LISTA! Nem autórendelés ez, ahol a légzsákok mellé beikszeled még az automata váltót. Majd ismerkedéskor kiderül, milyen a másik, előzetes listát megfogalmazni nagyon ellenszenves dolog.


+1. "örömömre szolgálna a megkeresésed"

Mivel itt a GYK-n csak a csajok tudnak neked írni, itt rendben van. De az összes többi társkeresőn ez gáz, mivel mindig a férfitől várják az első lépést.


Remélem, segítettem.

2020. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Csak annyit reagálnék, hogy a segítő szándék helyett a legtöbb válaszból az irigység és a rosszindulat ordít.

Az nem segítség, ha úgy kritizálnak a produktumot, hogy nem mondják meg, szerintük hogyan lehetne jobb.

2020. jún. 16. 19:34
 15/17 anonim ***** válasza:

13.


Sajnos igazad van, de ez undorító. Ez már az a világ ami szerintem belülről rohad, ez amit itt leírtál mind tökéletesen illeszkedik abba a világképbe amit gyorskajáldák, instant szarlevesek, filléres alkotások és futószalagon gyártott "művek" szegélyeznek. Nincs itt már semmi keresnivalója a mélyebb dolgoknak. Ez is olyan, mint valami "mikrohullámú ismerkedés", legyen csak meg 3 perc alatt, agy ne szükségeltessen hozzá, és gyártsunk hozzá idióta szabályokat meg ranglistákat.

2020. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 attól hogy nem értenek meg, még nem vagy zseni. ;)
2020. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16.


És ki mondta azt, hogy igen? Ez már megint egy véletlenszerű - és szükségtelen - kötözködés volt, és nem az első.

2020. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!