Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos annyira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos annyira, hogy egy bemutatkozás rövid (max 5 sor) legyen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ki mondta ezt? Egy állásinterjúnál valóban fontos a lényegre-törő, tömör összefoglalás, de egy randioldalon? Miért is? Csak mert ezt mondta a PUA nagymester, vagy ezt írta a Cosmopolitan újság? Amúgy igazuk van - egy bizonyos réteg esetében. Nekem jobban tetszik a hosszas leírás - főleg ha még jól is tud fogalmazni az adott hölgy.
2020. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2020. jún. 16. 13:44
 3/17 anonim ***** válasza:
#1 neked milyen hosszú a leírásod, és mennyire vagy vele sikeres?
2020. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Csak a külső számít. Ha jó pasi vagy, felső 10% akkor úgyis elfogják olvasni. Ha átlagos (neeee adj isteeeeeeen átlag alatti) vagy, akkor 0,25 soros is lehet a bemutatkozó szöveged, akkor sem olvassa el a kutya sem.

Valószínűleg te csúnyácska vagy kérdező. Neked az esélyed neten becsajozni nulla.

2020. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te meg szimplán buta vagy, hogy így rám vetíted az előítéleteid. Legyen akármilyen a külsőm, nem irigyellek barátom.
2020. jún. 16. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, ki hány sorban mutatkozik be?😅

Én annyit szoktam írni, amilyen kedvem van éppen


Ha a társkereső rövid leírására gondolsz, ott néhány sornál többet nem is szokott többet engedni (kipróbáltam)

2020. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6# mínusz "többet"

(Elírtam)

2020. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van benne igazság. Hosszú, tagolatlan szöveget senki nem fog elolvasni. Írjál pár soros figyelemfelkeltőt, majd jól elválasztva kifejtheted ezt.


A sablon "vicces, figyelmes, megbízható vagyok" stílust hanyagold. Inkább mutassad meg ezeket a kvalitásokat a leírásodban.

2020. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A tagolatlan szövegeket természetesen én sem szívesen olvasom, én viszont egy rendesen megfogalmazott, lényegre törő, ugyanakkor mégis részletes leírást adtam magamról, amit nekem személy szerint mindössze 3 percig tart elolvasni. Nem értem, miért csak negatív kritikákat kaptam ehhez.
2020. jún. 16. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 3 perc az szerintem rohadt sok.
2020. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!