Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek óta sikertelen nők! Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta sikertelen nők! Mik azok a kritériumok, amikből nem vagytok hajlandóak engedni?

Figyelt kérdés

Csak őszintén. Konkrét paraméterek esetén adjátok meg a sajátotokat is, bár jobb lenne csak viszonyítani. De nem csak számokra gondoltam, ezek csak példák. Negatív tulajdonságok, pl. dohányzás kizárása nem számít, érthető.

Megkérek mindenkit, hogy ne pontozzák le azt, aki neki nem tetsző választ ír, de legalább értelmeset.


2020. jún. 14. 17:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi nem teljesen tiszta. Pl. hogy mi igen, mi nem, bár sejtem. Pl. legyen B-s jogsija?? Nekem ugyan van, de így sem értem. Budapesten többnyire nélkülözhető az autó, ami drága, ahogy a fenntartása is, és a jogosítvány megszerzése is (ha úgysem vesz kocsit). Ne fingjon?? Esetleg be is dugaszolja a biztonság kedvéért? A nő azért finghat néha, vagy tartsa bent? Ne üljön a gép előtt napi 8 órát. Hm. Akkor jobb esetben nem ül a gép előtt napi 16 órát. Nem elég? És ha odaköti a munkája? A lányok legalább nem írták (eddig), hogy legyen legalább 20 centivel magasabb.

Kösz az eddigieket.

2020. jún. 14. 20:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt legutóbb egy fingos kérdés, azt keresd meg és mindenre választ kapsz XD a gepezesnel meg norgasd ki ennyire a válaszoló szavait. Az teljesen más, ha a munkájához kapcsolódik. De ne az legyen már h reggel hétkor el egy dolgozni, haza ér délután ötre és éjfélig ő játszik a gépen. Nyilván erre gondolt.
2020. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ha így van, az teljesen jogos, nem akartam kiforgatni, gondolhattam volna arra is, hogy munka után még 8 órát ül a gép előtt. Mindjárt megkeresem azt a fingós kérdést, kösz.
2020. jún. 14. 20:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Vmi olyasmi volt h mennyire teszi tönkre a kapcsolatot az egymás előtt bifoges meg szellentes.
2020. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki rendszeresen, esetleg hangosan fingik, és folytatja mintha mi sem történt volna, az szerintem megérdemli, hogy otthagyják. Ha néha kicsúszik, és mondjuk elmorzsol egy "bocs"-ot is néha, az más, emberek vagyunk. Böfögés hasonló, gondolom sok sört iszik, nálam az is kizáró ok lenne. Azt hiszem nem mondtam ellent magamnak :)
2020. jún. 14. 21:23
 16/19 A kérdező kommentje:
Bár Édesapám is sok sört ivott egy időben, sajnos már nem él, még jó, hogy Édesanyám nem hagyta ott csak emiatt, úgyhogy visszavonom.
2020. jún. 14. 21:26
 17/19 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszoló azt hiszem így látatlanban is, hogy az esetem. Én sem vagyok alacsony, tetszenek a magas lányok és a tulajdonságok is stimmelnek, amiket írt.
2020. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, a kommenteket olvasva jöttem rá, hogy kifelejtettem olyan alapvető dolgokat, mint hogy pl egy férfi legyen tiszta, ápolt, igényes magára, ne a gépén játsszon napi 16 órát és hasonlók. Igazából már én szégyellem magam, ha felnőtt embereknek az ilyesmit külön hangsúlyozni kell.
2020. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem kell, oda is írtam, hogy negatív tulajdonságokat nem kell írni (úgy értettem, hogy pozitívakat hangsúlyozni), pl. legyen ápolt = ne legyen büdös, esetleg kócos, borostás, stb., legyen előzékeny, udvarias, segítőkész = ne legyen bunkó, tapló, stb.. Ezek természetes dolgok. Olyanokra gondoltam, amik nem azok, hanem egyénenként változnak, de ezek szerint nem fogalmaztam pontosan. Mindenesetre értékelem a hozzászólásokat, és ismét köszönöm.
2020. jún. 15. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!