Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek óta sikertelen nők! Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta sikertelen nők! Mik azok a kritériumok, amikből nem vagytok hajlandóak engedni?

Figyelt kérdés

Csak őszintén. Konkrét paraméterek esetén adjátok meg a sajátotokat is, bár jobb lenne csak viszonyítani. De nem csak számokra gondoltam, ezek csak példák. Negatív tulajdonságok, pl. dohányzás kizárása nem számít, érthető.

Megkérek mindenkit, hogy ne pontozzák le azt, aki neki nem tetsző választ ír, de legalább értelmeset.


2020. jún. 14. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

1. Beszéljen és írjon folyékonyan magyarul.

2. Legyen velem egymagas vagy magasabb. (158 cm vagyok.)

3. Legyen idősebb mint 18, és legyen fiatalabb mint 40.

4. Ne akarjon gyereket.

5. Ne várja el tőlem, hogy megcsinálják a házimunka több mint 50%át.

6. Tudja elfogadni, hogy egyetemista vagyok és nem férnek bele a drágább programok. Ha ezekre vágyik, menjen nélkülem. (Étterem, opera, wellness, nyaralás, stb nekem nem fér bele. )

7. Tudja milyen szegénység, ezáltal legyen képes érzékelni az élet apró örömeit, mint pl a fűtött, meleg lakást télen. Ne siránkozzon folyamatosan azért, mert nincsenek luxus cuccai.

8. Bánjon a családjával és az én családommal úgy ahogy megérdemlik, ne legyen indokolatlanul bunkó.

9. Higiénia.

2020. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem próbálkoztam túl aktívan, szóval nem mondom, hogy "évek óta sikertelen" vagyok, de még nem volt kapcsolatom. Amiből nem vagyok hajlandó leadni, az a magasság (180 cm magas vagyok, annyi a kikötésem, hogy a férfi is legyen minimum ennyi), az intelligencia, a szerénység, a szorgalom, a felelősségteljes, felnőtt viselkedés (a helyeztéhez mérten legyen önálló, a hülyülést, állatkodást mellőzze, mértékkel igyon és hasonlók) és az enyémhez hasonló értékrend, főleg a szexualitással kapcsolatban (szóval egy párkapcsolat részének tartsa a szexet, ne prostizzon, ne 2 másodperc netes ismerkedés után érdeklődjön a szexuális életemről, ne küldjön képet a farkáról, ne erőltesse a szexet az első találkozásnál).
2020. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne drogozzon

Ne legyen alkoholista

Ne csaljon meg

Ne nekem keljen eltartani (nyilván én sem várom el, ezt csak az ide tevedo ostoba réteg miatt emelem ki, de ők úgyis találnak mást, amibe belekothetnek)

Ne legyen mániákus hazudozo

Ne legyen lenezo, lekezelo velem és másokkal szemben

Hirtelen csk ennyi jutott eszembe. Nyilván, ha ismerkednek valakivel, akkor közben úgyis kiderulne h mi az konkrétan vele kapcsolatban, amivel együtt tudok élni és mi az, amivel nem.

Vannak amúgy mindenkinél ilyen dolgok, amikből nem enged, de persze minden kapcsolat a kommunikáció és. Kompromisszumot alapul.

2020. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem mi a baj azzal, ha valaki hülyül :'D
2020. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az kicsit nekem is fura volt, de nem vagyunk egyformák. Én kifejezetten szerettem exemben a szarkasztikus humorát és h mindenen lehetett vele nevetni.
2020. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
#4 hülyülés alatt az olyasmi alpári szórakozásra gondoltam, amikor felnőtt férfiak isznak egy kicsit és pl felmásznak a tetőre vagy a vonat tetejére, kitörik az ajtót, lehugyozzák a falat, ordibálnak, meztelenül rohangálnak, összehánynak mindent és utána jót röhögnek azon, hogy mennyire lealjasodtak tegnap este. Mindet konkrét példa alapján írtam, egyetemista körökben elég gyakori az ilyesmi. Lehet, hogy csak én vagyok fap#na, amiért nem tudok ilyen embereket elviselni a környezetemben, hát ez van.
2020. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ja, jó. Én nem ezt értem hülyülés alatt, de ha te ezt, akkor igazad van, az ilyenek szimplán suttyók :D
2020. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

1.


Ritka pillanatok, egy lista aminek még meg is tudnék felelni. Ilyen is ritkán van - történelmi pillanatok.

2020. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk én sem erre gondoltam hulyules alatt, de az előzőnek igaza van. Ez nem hulyules ez suttyosag. Van különbség
2020. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
30F vagyok. Az #1-2-3 nagyon jól összefoglalta amit vártam :D Tudjon írni, ne igyon, dolgozzon, végezzen házimunkát, ne likeolgassa csajok képét és ne küldözgessen magárólxd képet. Humor, magasság, kedvesség, sörhas, edzettség, mamahotel, dohányzás, B-s jogsi, fejlődőképesség, fingás, ne üljön a gép előtt napi 8 órát. Még ezek szoktak lenni, és tökre megértem. És ki is esik a magyar férfiak 50%-a, kegyetlen, a saját férfitársaimra néha szégyen ránézni. Kb ugyanezek elvárhatók egy nőtől, ami még pluszba eszembe jut az h ne legyen instakva sry.
2020. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!