Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik egy lány egy szórakozóhelyen vagy bárban, akkor jó indítás a "szia meghívhatlak valamire" kezdés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Valami más, leírom kommentben
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, aztán heti 50 ezret elszórsz majd piára, mert mindegyik meghívatja magát aztán otthagy.
2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Mit takar az a "valami",te kis perverz?😁
2020. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ne kérdezd meg! Egyből küldj neki italt! Lássa, hogy te irányítasz!
2020. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobb valami teljesen mással, frappánsabbal indítani, a helyzet adja, hogy mivel.
2020. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lachesys ***** válasza:
100%
igazabol en nem vagyok valami nagy durranas lany, atlag alatti test es atlagos arc. nehany pasi hivott csak meg valamire eletemben. mivel nem vagyok hozzaszokva h random leszolitanak, nalam oke, persze van aki vhogy jobban tudta eloadni magat , es az jobban bejott. de a nagyon szep baratnomnek mar a konyoken jon ki ez a duma. szoval nofuggo is. a jo noknek nem lesz eleg ez.
2020. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

#5

Ez mindig is így működött. A nagyon jó csajoknak elegük van abból, hogy minden pasi őket akarja, egy napot nem töltenek kapcsolat nélkül 14 éves koruk óta. A kevésbé jó csajok, meg alig várják, hogy valamelyik jobb pasi mondjon nekik valami félreérthetőt, hátha meg akarja dugni őket.

2020. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lachesys ***** válasza:
52%

nos en nem varom epekedve hatha valaki meg akar dugni.


igazabol ami miatt atlag alatti vagyok az hogy van rajtam felesleg, de egyebkent nem vagyok ebbe belebetegedve.


szereto parkapcsolatban elel egy sraccal akinek tetszem, es aki szerintem is baromi szexi es szeretjuk egymast.


miatta (is) illetve jobb szo, hogy az o tamogatasaval mar lefogytam valamennyire es tudom hogy 1-2 ev alatt edzessel egeszen jo not faraghatok magambol.


de ettol meg nem fogom ot lecserelni, ha hirtelen valami adonisz nagykegyesen meg akarna dugni. who cares?

2020. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

"Ne kérdezd meg! Egyből küldj neki italt! Lássa, hogy te irányítasz!"


Lássa, hogy nem érdekel, ha nemet mondana, esélyt sem adsz, és az sem érdekel, mit inni.

2020. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha bejossz neki, jo, ha nem, akkor meg teljesen mindegy.
2020. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
25-30 felett tuti bejön nekik. A fiatalabbaknak a fene tudja. Mikor korban hozzámillőnek (nem lehettem volna az apjuk) számított egy 18-20 éves akkor kancsóvadászos rockbulikba jártam, ahol a koktélválaszték csúcsa a vodkanarancs volt 🤣
2020. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!