Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez milyen indítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen indítás lenne?

Figyelt kérdés
Láttam tegnap egy lányt az egyik bankban Ő osztotta a sorszámot. Arra gondoltam, hogy el kellene hívni egy kávéra, vagy teára. Szóval randizni. Milyen benyomást keltene benne, ha ma be mennék el intéznem ismét az ügyem, aztán oda mennék újra és ezt adnám elő? : Elnézést, segítenél? Van olyan menupont, hogy el hívni a mellettem álló szőke lányt kávéra? :D nem tudom el dönteni hogy jó ötlet vagy inkább gáz. Ha ez nem, hogyan hívjam el egy ilyen zárt helyen randizni?

2015. máj. 15. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így rohadt gáz.
2015. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor eszembe jutott jó ötletnek tűnt :D de rá jöttem hogy nem az :D komolyra fordítva. Hogy lehetne elhivni egy ilyen helyen randira?
2015. máj. 15. 07:09
 3/9 Szőrös Béka válasza:

Puding próbája az evés...

Kérdezd meg. Ha szimpatikus vagy neki, akkor szinte mindegy mivel indítasz.

2015. máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gáz!
2015. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szőrös Béka válasza:
81%

Aki szerint nagyon gáz, az írjon már jobbat, csak kíváncsi vagyok.

Egyébként szerintem nem a szövegen múlik, sokan erre vannak ráfeszülve és szerintem meg ez a gáz

2015. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös: igen ez így van. Nem vagyok egy magabiztos ezen a téren :/ viszont engem is érdekelne hogy más hogyan közeledne ilyen esetben..
2015. máj. 15. 07:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnék egy rövid beszélgetésbe elegyedni vele és pár perc után valami ilyesmivel be lehetne vezetni a randit:

"Nem szeretnélek feltartani, volna kedved valamikor egy kávé mellett folytatni a beszélgetést?"


Mondjuk már a puhatolózó beszélgetés alatt látszani fog a lánykán, hogy mennyire lenne nyitott a dologra...


Plusz ez alatt a pár perc alatt nálad is kialakulhat az első benyomás, ami már nem csak a megjelenésén alapszik.


26N

2015. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz lenne. Ha előre megtervezed akkor nem jön össze, egy ilyen szövegnek nagyon spontán és humorosnak kell lennie, hogy találjon.


Kérd ki a sorszámot, ülj le és próbálj szemezni vele kicsit. Akkor kifelé megszólíthatod. Bármi kapcsán amit addig észrevettél rajta. Pár gyors mondat, randirahívás és kész

2015. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Aki szerint nagyon gáz, az írjon már jobbat, csak kíváncsi vagyok."


Mert szerinted nem gáz játszani az ostobát? Akkor csajozz így!

2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!