Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan indítotátok el az eső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indítotátok el az eső izélést (szexet, szeretkezést)?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdtetek bele? fiúk lányok!?
2012. jan. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

fúúú ... ennyi ésszel szabadlábon....

El keded fogdosni, smároltok, lekapod róla a cuccait (blúz, melltartó, nadrág, bugyi) elkezd szopni, te kinyalod, majd beteszed mint állat :D

ennyi...

2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levetkőzünk?
2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Istenem...

neked még korai ezen agyalni.

2012. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
megnyomtam a Play gombot
2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van hapsim és szeretném ha megtörténne de ezt csak együtérző lányok értik meg a fiúknak annyi a lényeg nagy dudák,és h dicsekedjenek vele (tuskók,na jó tisztelet a kivételnek)
2012. jan. 4. 17:41
 6/9 PT-Daniel ***** válasza:

Nalunk lepcsözetesen alakult... Elöször csokolozas, tipi-tapi, stb. Minden alkalommal egy kicsit tovabb mentünk, mig vegül ugy adodott es megtörtent. Nem mondanam, hogy elötte ezt megbeszeltük volna, de valahogy mindketten raereztünk.


PS.: Monjuk irni akkor mar tudtam ...

2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ilyen kérdést nem kéne feltenni, hogy hogyan kell indítani az első izélést. úgy ahogy összejön, így kell ;)
2012. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, nálunk is... volt ilyen mindenféle, csak maga az aktus nem, aztán kérdezgette közben egyszer egyszer, hogy akarom-e, és amikor már akartam, rámondtam, hogy jó, akkor legyen. (még győzködni kellett, hogy nem azért mondom, mert elegem van a kérdezgetésből :D)
2012. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fizettem és mehetett XD
2012. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!