Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten kollégisták vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten kollégisták vagyunk, hogy oldjuk meg a szeretkezést?

Figyelt kérdés

A tavaszi vizsgaidőszakban jöttem össze egy fiúval az egyetemről, a suli ideje alatt nem volt még köztünk szex, nyáron kezdtünk szeretkezni egymással, igaz két külön városban lakunk, de sokat jártunk egymáshoz. Most szeptemberben megyünk vissza az egyetemre (ami a mi szülővárosunktól 150 illetve 220 km-re van...). Mindketten kollégiumban lakunk, de nem egy épületben. Nem tudjuk, hogyan tudjuk megoldani az együttalvást, szexet... (kollégiumban 4 ágyas szobában lakok, ő 3 ágyasban, de hát aki koleszos az tudja, hogy átjáróház az egész és összevissza mászkálnak szobáról szobára az emberek, egy perc nyugta sincs az embernek).


Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok, hova mentetek?


2010. aug. 24. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de jobb helyeken zárható a koli szoba...
2010. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ja, de a szobatársakat nem érdemes kizárni...
2010. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiúk meg tudják oldani úgy, hogy "véletlenül" ne legyenek otthon arra az x időre... persze csak, ha jóban vannak egymással.
2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaz, igaz. persze ahhoz olyan arcokat kell kifogni; meg nem kétnaponta dugni. :)
2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. Azért ne essenek túlzásba, de heti egyet ki lehet bírni.

Amúgy nekem tök mindegy, hol szexelek. Nem kell ahhoz szoba meg ágy. Legyetek már kreatívak.

2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 18:21

ha meg kockafejű stréber akkor be kell zárni a szekrénybe:D

2010. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szobatársakat simán meg lehet kérni ha vagytok olyan jóban (már pedig miért ne lennétek?) hogy menjenek el 1-2 órára. A zárható ajtó elé meg simán oda lehet húzni valamit, például egy ágyat, hogy még csak véletlenül se jöhessen be senki.
2010. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk albiba ebből sose volt gond szobatárs küldött egy sms-t vagy kirakott valamit az ajtora egy nyakkendőt vagy akármit énmeg ha hazaértem volna akor lementem egy sörre vagy elbalagtam kenyérért meg ujságért és olvastam egyet
2010. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LunIstar ***** válasza:

Csatlakozom...

A szobatársakkal kell megdumálni, én azt tapasztaltam, hogy általában partnerek a dologban...


VISZONT

Azt NE játszátok meg semmiképp, hogy nem tisztázzátok ezt a szobatársakkal.

2010. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!