Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szereljem le a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le a barátomat mert sürgeti a szeretkezést?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok vele én 18/l vagyok ő pedig 16. ugy érzem h nem tisztel pedig sokan mondják neki h örülhetne h ilyen lányt talált.de ugy érzi h már meg is vagyok szerezve, pedig még nem feküdtem le vele.Tegnap este pettingeltünk és azt mondta h ez így nem lesz jó és hogy a szavaival éljel : az lesz a legjobb ha megdu*lak a pic*ába...:( ő azt mondta h viccelt. meg az is baj h egoista, aki nev azt gondolja mint ő az hülye és hiába ő a fiatalabb ő diktál. nem akarok vele szakítani csak kicsit ráijeszteni h ez így nem lesz jó. ötlet? lécci.:(
2009. aug. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy tanuljon meg bánni a nőkkel mert pofon lessz a vacsora ha nem.Fenyegesd meg hogy kidobod ha nem változik.


"Hogyan szereljem le a barátomat mert sürgeti a szeretkezést?" egyszerűen: még nem fekszek le veled

2009. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ilyeneket mond, akkor szerintem hagyhatnád a francba... én is 18 vagyok, a barátom 20 és mi is 1 hónapja járunk, pettingeltünk, de csak annyit mondott, hogy kíván engem, de tudom, hogy soha nem erőltetné és azonnal lekoptatnám, ha mégis.
2009. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szájbavágtam volna, hogy leszakadnak a golyói. Tűzre az ilyen s3ggfejjel.
2009. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletem a pasinak hogy felszedett egy 18-ast!


amugy mond el neki hogy még csak alig 1 hónapja járunk nem szeretnék veled elsijetni semmit. És ne hidd hogy a Rib@ncod vagyok.

2009. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal el kellett volna küldeni a p.csába, hogy azt d.ghassa! Hagyd a francba az ilyen 16 éves f.szhuszárokat! Valószínűleg a teljes haveri kör tudja, hogy egy 18 éves lánnyal van együtt és már csak a hírt várták, mikor farkal már meg.
2009. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy jól irányzott ütés kalapáccsal a f*rkára és egy hétig tuti nem akar semmit XD
2012. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!