Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten már szinte elfogyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten már szinte elfogytak a szép nők? Mind kivitték őket a külföldi pasik a jólétbe, eltartottnak?

Figyelt kérdés

Mivel eltartottak, csak odaköltöztek egy pasihoz külföldön, ez meg is magyarázza miért nem szerepelnek az elvándorlási statisztikákban.

Egyszerűen kb. 2 hetente látok tényleg szép nőt Pesten, de már az átlagosokból is egyre kevesebb van. Meg úgy általánosságban is sokkal kevesebb a nő mint a férfi. Persze az időseket most nem számolom.

Ti is ezt látjátok, ezt tapasztaljátok? Amelyik nő szép, az már rég kapott egy ajánlatot külföldi pasitól, és kint éli a jó életet. Itt meg csak a csúnyák maradtak szinte, akikért nem kapkodtak a külföldi férfiak.



2020. jún. 14. 16:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
#9 Mert nem egy ehhez hasonló kérdést láttam már és most úgy azokra gondoltam, akik ezeket ki szokták írni.
2020. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

10.


Valóban. Hát, ezt elrontottam, előfordul az ilyesmi. Akkor csak "Miért a többes szám"?


11.


Igen, sok ilyen kérdés van, de a megfogalmazásból kitűnik hogy elég magas azok száma amiket ugyanaz a néhány figura gyárt futószalagon. Bár értelme ennek nem sok van, hacsak nem a kattintás-generálása.

2020. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
Menj le vidékre,hátha ott találsz.
2020. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Üdv Svájcból!
2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Jelentem én láttam mostanában szép nőt Budapesten. De nem lepődnék meg ha előled elbújna az összes.
2020. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Teljesen komoly a kérdés.

És nem is alaptalan a feltevés, mivel erre épült az utóbbi 5 év turizmusa, lényegében csak férfiak jöttek, hogy ajánlatot tegyenek magyar (és más kelet-európai) szép nőknek és kicsábítsák magukhoz.

Nem a lánchidat bámulni jöttek ide a részeg britek...

2020. jún. 14. 17:41
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

16.-nak.


És szerinted normális nő leáll egy alkesz, brit melóssal?

2020. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azaz alkesz brit melós 5-ször annyi pénzt keres, mint egy magyar mérnök. Ezért állnak le velük. No meg mert milyen egzotikus hogy angolul karattyolnak, fúú. Már bizsereg is a puncijuk.
2020. jún. 14. 18:02
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az az alkesz brit melós csak dugni jön, esze ágában sincs magával vinni a nőket innen, nehogy azt hidd. Nagyon kevés olyan nő van, aki tényleg itt hagy csapot-papot, a teljes életét (család, barátok? Mond ez neked valamit? A legtöbbeknek szokott lenni és értéket is képvisel) csak és kizárólag azért, mert jött egy külföldi kan, akivel eltöltött egy kellemes éjszakát egyetlen egyszer. Aki kimegy külföldre, az az alkesz brit melóstól teljesen függetlenül is kiment volna, szóval nem az ő hibája az állítólagos nőhiány Budapesten. Amit nagyjából rajtad kívül megjegyzem senki sem vett észre, szóval ez eleve bukta. Ne a bulinegyed közepén akarj ismerkedni és akkor talán lesz sikerélményed is.
2020. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Én sok szép nőt látok naponta, nem tudom mi bajod van.

Vagy csak a derékig érő szőke hajú 40 kilós felpumpált szájú a szép?

Abból nem látni annyit minden nap - szerencsére.

2020. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!