Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi lánnyal hogy ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi lánnyal hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Van egy Budapesten tanuló külföldi lány, aki nagyon tetszik és szeretnék vele megismerkedni, de nem tudok az ő nyelvén és angolul is csak épp, hogy gagyogok valamit..., hogy vegyem így vele fel a kapcsolatot?


Szerintetek mi lenne a megoldás?



2020. ápr. 17. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs közös nyelv, akkor teljesen reménytelen bármilyen párkapcsolatot építeni. A hatékony és árnyalt kommunikáció mindenképpen szükséges. Nincs az a nő, aki érzelmi alapú kapcsolatot tud kialakítani enélkül. Le kell tehát mondj róla, mert szinte biztos, hogy csak megszégyenülnél előtte, és a egészből csak egy kínos emlék válna. Hosszabb távon pedig tanulj meg folyékonyan angolul, hogy legközelebb ne legyen ilyen akadály.
2020. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Tanulj meg minimum angolul! A mai világban ez egyébként is alap kellene, hogy legyen.
2020. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, mert nem tudtok rendesen kommunikálni. Ha azt tervezné hogy itt marad és letelepszik, illetve mellette már tanulná a magyart, akkor is kéne az angol (vagy az ő anyanyelve) hogy kontaktban legyetek és ez még a jobbik eset.


Társalgási szinten feküdj rá az angolra, az jól fog jönni anélkül is hogy lányokkal szeretnél beszélni.

2020. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A felejtés.
2020. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy
2020. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen válaszokat vársz? Tanulj meg angolul, basszus.
2020. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös nyelv akkor sehogy. És még ha van, akkor is nehéz , mert hiába beszélsz egy nyelvet jól, nem biztos hogy úgy ki tudod fejezni magad, mintha magyarul tennéd. Mondom ezt külföldi férfi feleségeként.
2020. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még ha meg is ismerkedsz vele, hogy akaros fenntartani a kapcsolatot, ha nincs közös nyelv? Barátság sem fog így működni
2020. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az exem is külföldi. Angolul jól beszéltünk mindketten, ő kicsit beszélt magyarul, én pedig nem beszéltem az ő nyelvét, de a kedvéért elkezdtem tanulni. Azt hittem, hogy az angollal majd könnyen boldogulunk, ami igaz is volt, viszont végül kiderült, hogy eltitkolt előlem egy csomó dolgot, amiket a barátaival meg a családjával megbeszélt az ő nyelvén, de nekem sohasem mondta el ezeket, pedig nagyban befolyásolták a kapcsolatunkat, meg az ő viselkedését is, amit én nem akartam észrevenni. Ennek ellenére most is van több nemzetiség, akiket nem zárok ki, pedig nem beszélem ezeket a nyelveket, de az alap, hogy legalább egy közös nyelvetek legyen, mert másképp még a legalapabb hétköznapi dolgaitokat sem tudjátok megbeszélni.
2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!