Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van ennyi ilyen ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ennyi ilyen ezen az oldalon? /F

Figyelt kérdés

Egyszer itt gyakorin szoba hoztam egy kerdes alatt h en szoktam csajozni, fiatal vagyok stb.


Csajozas alatt normalis keretek kozott valo ismerkedest ertettem, sosem hazudtam senkinek sem es nem hasznaltam ki senkit.(sot, meg szuz is vagyok)


Szeretek ismerkedni csajokkal, de csak olyanokkal akik szinten nyitottak felem.


Altalaban kedvelni is szoktak. Nem feltetlen az a celom h mindenaron becsajozzak, sok jo lanybaratom is lett akikkel azota is tartom a kapcsolatot.


Ennek ellenere ezen az oldalon megis ramtamadt par rossz tapasztalattal rendelkezo 30as 40es no, hogy mekkora aljas vagyok hogy en szoktam csajozni, biztos ugyanolyan vagyok mint a tobbi fiu hogy en jatszom magam es mindennel csak az a celom h a not felszedjem, es h onzo vagyok stb.


Emellett tobben szova is tettek h ok szoba sem allnanak olyan fiuval aki tarskeresesi szandekbol beszel veluk.


Miert van ennyi ilyen no? Miert tamadnak be egy artalmatlan mondatert is?


Mit kellene csinalnom 19 evesen, beulnom otthon a sarokba es ki sem mozdulni?


2020. jún. 12. 09:45
 1/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
De miért foglalkozol azzal a pár befásult p..csával?
2020. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a pár 30-as 40-es nő otthon rohad az elbaszott életével együtt és unatkozik.
2020. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs", de én ezt ilyen formában nem hiszem. Kiírtad,hogy ennyi idős vagy, ismerkedsz, csajozol és Rád támadtak ezért. Pont a 30-as 40-es nők.

Miért tennék?Ez az élet rendje, ismerkedj, csajozz.


Biztos írhattál mást is hozzá amibe belekapaszkodtak és azt ragozták tovább.

2020. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyira foglalkozni veluk, de egyszeruen meglep hogy ilyenek is vannak 😅
2020. jún. 12. 09:52
 5/9 A kérdező kommentje:

3mas, tenyleg nem mondtam semmi olyat. Volt egy kerdes ami ismerkedesrol szolt. Es irta valaki h nem talalkoznanak direkt tarskeresesi szandekbol.


En pedig irtam neki h en csak szeretek sokszor uj csajokat megismerni es beszelni veluk, nem feltetlen azert h felszedjem oket.


Aztan irta h persze, mindenki ezt mondja aztan csak az a celja h csak agyba vigyek ot, es irta h onzo dolog meg h en is ilyen lehetek

2020. jún. 12. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekik a csajozás ezt jelenti. Nem mintha közülük sokan nem a pasizás miatt jutottak volna idáig. Persze ha ők játszák el fiatalon a pasikkal, hogy csak szórakoznak velük, akkor az később még visszaüthet, de ezzel nem számolnak. Ergo az is benne van, hogy magukból indulnak ki.
2020. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért van ennyi ilyen ezen az oldalon....volt egy kérdés. No komment, a semmit fújod fel. Szerintem a negyvenes nők vastagon lekakilják, hogy te csajozol-e vagy sem.
2020. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek itt élik ki az összes frusztrációjukat és keserűségüket, hiszen itt arctalanul és névtelenül lehetnek "bátrak". Rengeteg olyan kérdés volt itt, amikor 25-30-35 körüli nők siránkoztak, hogy ők már egyedül fognak meghalni, senkinek sem elég jók stb., na ők valószínűleg már csak irigységből is beléd fognak kötni, mert nekik szar az életük. Persze az ilyenek csak nyafognak, de amikor ki kellene lépniük a komfortzónájukból, arra már gyávák. Tudom, én is beszéltem itt nem egy ilyennel, és amikor felvetettem valakinek, hogy tét nélkül találkozzunk, semmi nem lett az ügyből, de előtte telesírták az oldalt, hogy sehol egy normális férfi, őket senki nem veszi észre, hozzájuk nem közeledik senki. Aki beléd rúg azért, mert normális keretek között élvezed az életet és a fiatalságot, az egy megsavanyodott, okoskodó ember lehet, az ilyeneket legjobb figyelmen kívül hagyni.
2020. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, linkelni nem tudsz.
2020. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!