Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami hipnózis,hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami hipnózis,hogy ne legyek ilyen barom?

Figyelt kérdés

Nem jönnék össze olyan lánnyal,aki szép külsőre,de belsőre teljesen közömbös. Sajnos,fordítva is így van.

Mindig ez van és emiatt utálom magam. Olyan kedves,odaadó,okos,vicces lánnyal beszélgettem,de külsőre egyáltalán nem jött be. Ezt meg lehet változtatni,ezt a hozzáállást,szemléletet? Tudom,elég f@sz vagyok,hogy gondolom,viszont emiatt is teszem fel kérdésem. Pl.: az egyik filmben-sajnos nem jut eszembe a címe-a csávó egy lifgben ragad és ott beszél egy pszichológussal és utána másként látja a lányokat. A személyiségük lesz a külsejük. Valami hasonló dologra gondoltam,esetleg valamilyen ötlet?


2020. jún. 12. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalmat nem lehet erőltetni. Ha valaki nem tetszik, akkor nem tetszik. Ettől még nem vagy "barom".
2020. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi a gond? Nem kötelező az első nővel összejönni, aki szóba áll veled. A férfiak is nyugodtan válogathatnak, személy szerint örülnék, ha többen lennének, akinek nem elég pusztán annyi, hogy tűrhetően nézek ki és esélyt látnak a szexre.
2020. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barom vagy szívesen
2020. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vonzalom kesobb megjon. Talalkozgass csak vele.
2020. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!