Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csinálnátok a helyemben: vonz engem, de egy tökkelütött ?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha állatira vonzódom egy sráchoz, valami miatt mindig is vonzott a hangja, a széles vállai, a bőre, pedig: és most jön a lényeg. A beszélgetéseink (több, mint százszor akadtunk már össze ez biztos) általában kiábrándítóak. Nincs közös intellektuális hullámhossz. Nem érti a vicceimet, van, hogy még meg is kérdezi, hogy most vicceltem-e. Hát ez teljes gyilkosság. És az ő humora számomra olyan, mint egy hatodikos gyereké. Nem volt még olyan általa feldobott téma, ami inspirált volna, inkább illemből billegek ott neki, muszáj időt töltenünk egymással a körülmények miatt.

Tök nyitott vagyok rá, mindig és mindig adok magamban új esélyt, hogy most talán jobb lesz a dumálás, de nem. Egyszer már mondta, hogy ő benne lenne velem, én akkor még időt kértem, de ilyenkor mit csinál az ember lánya?

És mitől vonz az ennyire, ami közben ily mértékben taszít?

Komolyan még az is megfordult a fejemben, hogy valami baleset érte a fejét, annyira Forest Gump. Közben meg vagány és nem egy tapló.

Mit tesztek az ilyen helyzetben,csajok?



#tetszik #intellektuálisan nem partner #vonzdeminek
2020. jún. 9. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen velem is volt.Tökkelütött nem volt, csak egy bunkó idegesítő majom. A hangja, a mosolya, a szeme...oda voltam érte.De ezen kivül semmi más nem is tetszett a külsején. Nagyon ritkán még lehetett is vele jókat dumálni. De nagyrészt meg bunkó, lekezelő, gúnyolódó f*sz volt. Csak soká együtt dolgoztunk és így folyton látnom kellett, de már nem szerencsére.Utólag belegondolva, nem értem mi a francért érdekelt, oké hogy szép a szeme meg a hangja, de mostmár ha meglátom is csak idegesít, örülök hogy már semmi dolgom nincs vele.
2020. jún. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Honnan ismerem? Csak a kutyafuttatóról. De nem akarok máshová járni, jó így.
2020. jún. 10. 16:34
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Szexelj vele akkor. Legalább nem fogsz többet látni bele.
2020. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Jah, feküdj alá és akkor megnyugszik a lelked. :)
2020. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!