Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csinálnátok a helyemben: vonz engem, de egy tökkelütött ?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha állatira vonzódom egy sráchoz, valami miatt mindig is vonzott a hangja, a széles vállai, a bőre, pedig: és most jön a lényeg. A beszélgetéseink (több, mint százszor akadtunk már össze ez biztos) általában kiábrándítóak. Nincs közös intellektuális hullámhossz. Nem érti a vicceimet, van, hogy még meg is kérdezi, hogy most vicceltem-e. Hát ez teljes gyilkosság. És az ő humora számomra olyan, mint egy hatodikos gyereké. Nem volt még olyan általa feldobott téma, ami inspirált volna, inkább illemből billegek ott neki, muszáj időt töltenünk egymással a körülmények miatt.

Tök nyitott vagyok rá, mindig és mindig adok magamban új esélyt, hogy most talán jobb lesz a dumálás, de nem. Egyszer már mondta, hogy ő benne lenne velem, én akkor még időt kértem, de ilyenkor mit csinál az ember lánya?

És mitől vonz az ennyire, ami közben ily mértékben taszít?

Komolyan még az is megfordult a fejemben, hogy valami baleset érte a fejét, annyira Forest Gump. Közben meg vagány és nem egy tapló.

Mit tesztek az ilyen helyzetben,csajok?



#tetszik #intellektuálisan nem partner #vonzdeminek
2020. jún. 9. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez annyira tipikus és annyira erősen cáfolja az "magányosak a viselkedésük miatt azok" tételt. Itt a cáfolat. ez a figura ostoba, és a kérdező számára nem is érdekes vagy vicces, de akkor is ő az "ideál", az elején írt külsőtulajdonságok miatt (a hangot is idesorolom, holott az nem egészen az).


Fura dolog ez, fordított nemekkel is így igaz a dolog, olyan képmutatóak vagyunk mi emberek.

2020. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Már milliószor leírtam, nagyon ritka hogy szinte minden téren egy hullámhosszon legyetek. Nálam is ez volt, volt olyan akivel piszkosul működött a kémia de nem volt jó ember, volt akivel nagyon jókat dumáltunk de semennyire nem vonzott, mint férfi. Vagy szerelmes vagy valakibe aki nem tudja viszonozni. Vagy foglalt. Sorolhatnám. Ez a párkapcsolat Murphyje, nekem a negyven évem alatt nem sikerült találnom hasonszőrűt sajnos, és ez már így is marad.
2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Mert tévúton jártok, nők. Tisztelet a kivételnek. Evolúciós ösztöneiteket csak kevesen tudjátok felülírni és irányítani a kívül-belül megfelelő társ felé. Helyette győz a nyers ösztön.
2020. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja, ne valami izompacsirtát képzeljetek el! Átlagos srác, csak széles a válla. Nem izmos, csak széles, így született, ennyi. Amúgy egy teljesen szomszéd srác típus, és mégis a hangja.. oh..

na jó, lövik a pizsamát, megyek. Hát második válaszoló, köszi. Igen, ez elég rémes, amit írsz, hogy ehhez lottó ötös kell egy bizonyos kor fölött már..:-((


Amúgy aki írta, hogy ideálom, stb. Nem az ideálom, nem vagyok szerelmes, csak valami miatt vonzódom hozzá. Várom, hogy találkozzunk, kb ráugranék néha..de nem lesz semmi, szerintem ennek semmi értelme nem lenne, hisz nincs jövője.

2020. jún. 9. 23:08
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert idealizálod a srácot. Fantáziálgatsz róla, elképzeled, hogy végre beszélgettek egy jót, szexeltek egy jót, és akkor már kb. 80%-ban el is hiszed. Utána találkoztok és koppansz. Egy nem létező emberért vagy oda.
2020. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Vágysz a testére, de többet nem akarsz tőle. Ilyenből lesz a szexkapcsolat.
2020. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvánvalóan nem az eszeert szeretted meg, hat ha ennyire vagynek ra en engednek a csabitasnak
2020. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Ki fogsz belőle ábrándulni egy idő után kívánni sem fogod mert annyira buta. Nincs igaza aki itt a nőket szapulja megint, a kérdező pontosan jól látja már most is hol csúszik el a kapcsolat. Teljesen objektíven áll hozzá, de nem tagadja hogy külsőre beindítja a srác. Ha nem írná akkor lenne álszent de nem az. Sajnos kérdező nagyon úgy néz ki, h nem ő a te embered.
2020. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

8.


Nem szapulásnak szántam, én depresszív vagyok, mindenről rossz dolgok jutnak eszembe, ez van.

2020. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Honnan ismered ezt a töketlen adoniszt? :)
2020. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!