Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan ember (férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember (férfi, vagy nő) aki 30 felett veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Leírnátok a sztorit és a dolgok hátterét? Már persze ha egyáltalán létezik ilyen. Nem lehet túl gyakori.


Én az egykori matektanárnőmről tudok ilyet. Nem biztos, hogy szűz volt, de valószínű. Saját maga is utalt rá. Nem volt kimondottan szép nő, de ronda sem. 35 körül lehetett, amikor megismerkedett egy nála jóval idősebb matektanárral. Később összeházasodtak.

Hasonló sztori? Akár saját, akár ismerősé?


2020. jún. 8. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Aki 30 évesen kb 16 éve tököl.. az már úgy is marad. A prostizas meg őnànitas és szánalmas.
2020. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem a tény a baj, hogy valaki 30 évesen még szűz, hanem az, ami hozzá jön (pl extrém vallásosság, az önbizalom teljes hiánya, anyuci pici fia, stb). Viszont igen el kell keseredni ahhoz, hogy valaki prostival veszítse el a szüzességét, nekem az valamiért azonnali kizárást jelentene.


Szerintem ha valaki ennyire önbizalomhiányos, szorongó, problémásan vagy esetleg egyáltalán nem tud szociális kapcsolatot kialakítani, az nyugodtan forduljon pszichológushoz. Egyáltalán nem szégyen, de legalább lesz esélye normális kapcsolatra később.

2020. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy meleg srácot, aki nagyon vallásos környezetben él. Most 24 és még szűz, belenevelték, hogy gyűlölje magát. Na ő örökre az marad.
2020. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Férfiaknál még csak értem a dolgot,hiszen a nők nagy része olyan pasit akar (csak szexre is!!!j,aki

1) magas

2) jóképű

3) kidolgozott testű

4) magabiztos és ezek mellett:

5) intelligens

6) érzelmes

7) sikeres

8) rengeteget olvas, szakterületén kívűl mindenhez is ért

9) zseniális az ágyban, és nem (csak) az adottságai viszik sikerhez DE emellett max 3 nővel volt életében


Ezzel szemben elvárások egy nőtől:

A) tisztálkodik renndesen

B) nincs elhízva

C) beszéli a nyelvet


Szóval azt akarom mondani, egy férfit SOKKAL több frusztráció érhet a modern taársadalmakban.


Hogy lehet az, hogy egy nő szexre sem kap pasit? Vagy félreértem a kérdést? Lányok, mi a helyzet?

2020. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Több olyan nő ismerősöm is van, illetve egy férfi is, akik igy 50 éves koruk körül is szüzek, az halál biztos. A nők pedi annyira nem rondák, inkább teljesen átlagosak, szóval legtöbb hozzájuk hasonlonak simán van már családja is.

A férfi kissé fogyatékos, úgyhogy nála már érthetőbb, de szerintem ha az anyja endedné, már neki is rég lenne valakije, mert elég vidám, energikus, kedves ember amugy.

Egy közös van mindannyiukban: anyuka nagyon rájuk van telepedve. Tulságosan "jólnevelt" emberek.

2020. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én bár biztos olyan leszek.. bár lehet megvárom a 40et, hátha varázslóvá változom.
2020. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!