Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan ember (férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember (férfi, vagy nő) aki 30 felett veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Leírnátok a sztorit és a dolgok hátterét? Már persze ha egyáltalán létezik ilyen. Nem lehet túl gyakori.


Én az egykori matektanárnőmről tudok ilyet. Nem biztos, hogy szűz volt, de valószínű. Saját maga is utalt rá. Nem volt kimondottan szép nő, de ronda sem. 35 körül lehetett, amikor megismerkedett egy nála jóval idősebb matektanárral. Később összeházasodtak.

Hasonló sztori? Akár saját, akár ismerősé?


2020. jún. 8. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
en mar elmultam 30, de valoszinuleg szuz maradok
2020. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Több ilyen van, mint gondolnád. Valószínűleg az ismerőseid között is találnál.

Nincs benne nagy misztikum; neveltetés vagy korai rossz szocializálódás okozza.

2020. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát én már vagy így leszek, vagy sehogy. Az a gond, hogy mozgok, nem nézek ki rosszul, diplomám is zsebben, de mégis önbizalom hiányom van. Lehetett volna több igen jó csajokkal, de mindig megfutamodok. Sokszor volt, hogy az esélytelenek nyugalmával közelítettem lányokhoz, és mikor lehetett volna több, pánikba estem. Valószínűleg prostival fogom elveszteni. 30f
2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Alapvetően olyan történetek érdekelnének, ahol meg is történt a dolog, tehát az illető már nem szűz. Nyomom a zöld gombot. Köszi.
2020. jún. 8. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

32 évesen nekem is prostiznom kellene, különben úgy rámrohad a szüzesség, mint egy áttétes rák. :D

Kipróbáltam a testedzést annak reményében, hogy ,,rámrepül" egy nő, de nem jártam sikerrel.

2020. jún. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen az vagyok de valószínűleg 30 éves korom után is az leszek.

Kevés olyen történetet fogsz hallani amire kíváncsi vagy. Az Ilyen emberek nagy százalékánál van valami gond amit ha nem tudott az elmúlt 15 évben megoldani saját erejéből akkor nem valószínű, hogy meg fog tudni ezután.

Aztán harmincéves kora felé már meg is szokta magányt és fel is adja, hogy ezen változtatni lehetne.

Persze vannak olyanok akiknek sikerül de ők a kisebb százalék.

2020. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de mivel még párkapcsolatom sem volt, valószínűleg én is örökre az maradok.
2020. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

OFF


Milyen hamar feladjátok, hisz még előttetek az élet! 30 évesen még nem vagyunk öregek, no... :D


29/n (hamarosan 30)

2020. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Feladjuk, mert nem létezik olyan nő, aki nem prosti és el is veszi egy 30 éves férfi szüzességét, máskülönben nem maradtunk volna azok.
2020. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
#8 ezt az oldalt olvasgatva nem is csodálkozom, hogy az itt lévő pasik java része feladja. 1-2 kérdés olyan pesszimista, lehúzó erővel rendelkezik, hogy egy egészséges ember életkedvét is leszívja, aki csak véletlen került oda a keresőből.
2020. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!