Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem talál társat egy fiatal ember, a mai világban, mikor érdemes véget vetnie a szüzességének?

Figyelt kérdés

Mármint persze fizetős lánnyal. Mert ugye ha egy férfinak egy bizonyos korig nincs sok tapasztalata, akkor ez egy öngerjesztő folyamattá válik, ha nem tesz az ember ellene. Tehát minél kevesebb tapasztalat, minél több évesen, annál kevesebb esély és így tovább.

Hány éves az a férfi aki már megérett arra, hogy szexeljen, de a nőhiány miatt nem tud, ezért jobb ha fizetős hölgyhöz megy? Mert még így is sokkal jobban, tapasztaltabban és magabiztosabban jön ki mint a legtöbben



2020. máj. 23. 18:24
A kérdező szavazást indított:
18-22
22-26
26-30
30+
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor amikor úgy ítéli meg.
2020. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Prosti hoz csak akkor menj, ha utána nem fogod megmondani senkinek és szamolsz azzal, hogy a csaj egyből lapátra rak, ha megtudná. Gyakorikerdesekből kiindulva. Az hogy mi a megoldás ők sem tudják de az nem számít. Azt nem fogják fel, hogy sok férfi nem is feltétlen azért "süllyed le idáig" mert jaj annyira nem bírja ki szex nélkül. Hanem mert nem érzi magát férfinak a szüzessége miatt, mert önbizalmat szeretne. De lényegtelen, így is úgy is luzernak el vagy könyvelve és szevasz. Az hogy mi az oka, az nem szamit.


Én azt tanácsolom hogyha annyira akarsz valakit, szzedjel fel valami buliban egy r**bit. Ő vele szemben lehet nem tudsz elszamolni a lelkiismeretes dél, de a többi nőt egyáltalán nem fogja úgy zavarni, sőt... mintha prostizás, vagy tapasztalatlansag lenne az előzmény. Nem beszélve arról, hogy eltudod, hogy nem olyan nagy dolog az egész és jobban lesz önbizalmad egy normalisabbhoz is.

2020. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
12 évesen.
2020. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

#2

Nem mindenki tud összeszedni egy ribit buliban sem...

2020. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
4-es az prostihoz sem mer elmenni, aki nem mer ismerkedni buliban. Sotf ismerkedni sem kell, vannak nagyon alja nők. Nyilván nem a legjobbakat kell kezdeni, meg akivel komolyan akar. Kezdjen egy olyannal akit lenéz magához képest egy kicsit. Gusztustalan, erkölcstelen, de egyáltalán nincs olyan következménye mint a prostizasnak, vagy ha szűz vagy... Aztán ott van egy lány akit szeretnél és azt se tudod hogy nyúlj hozzá. A prostizastol nem fog tudni megtanulni csajozni, max dugni.
2020. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szóval én rohadtul nem értem azt hogy valakinek van önbizalma felhivni, majd fel menni egy prostihoz és meghúzni. De egy buliban egy cafkához meg nem odamenni. Nem hiszem hogy ne lenne az a szint, aki egy minimálisan izgató, de hozzá képest nem nagyszám és ne adná be a derekát. Inni kell egy kicsit azt kész ezt a kérdezőnek mondom.


Én nekem ezzel is vannak erkölcsi problémáim magam részéről, de ha már prosti, akkor inkább ez helyette... Aztán lesz egy kis önbizalma, mert ott tényleg kölcsönös beleegyezésen alapult a dolog.

2020. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Inkább halok meg szüzen, minthogy prostihoz menjek kibe már beletették előttem több 100an és minél előbb le akar engem tudni.
2020. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Az a gond, hogy a buliban a nők nagyrésze csak a szépfiúkkal akar mindent, egyéjszakásat és komolyat is. Nem úgy megy az, hogy csak odamész tök átlag külsővel és felcsípsz egyet. Villantani kell, vagy jó külsőt, vagy egy átlagot de jó dumával és egy kint álló jó autóval. Urban legend h csak úgy jönnek buliban a capkák.
2020. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szépfiú 8-as hogy finoman fogalmazzak, de pár lány kezdeményezett már velem beszélgetést ilyen helyen, jó én alapból nem vagyok normális. De aki egy kicsit is az, az en példámból kiindulva csak van akinél van esélye. Egy csaj volt aki olyan szintalatt volt (nem feltétlen külsőre, de sokaknál úgy is), hogy kavartam vele, de vékony volt, na azt a csajt pl. láttam iszonyat átlag alatti fickóval is. Na ilyennel lenne esélye bárkinek és van ilyen mindenhol.
2020. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja persze senki ne azt várja lemegy és lesz ilyen egyből (legjobbaknál sincs ilyen), legjobb ha haverokkal vagy és bekerulsz egy lány társaságba, főleg ha komolyan akarsz. De ha önbizalom építést, akkor ne legyen annyira finnyás hogy a csaj ribii, kiabranditoan selejt (emberileg) mondjuk.
2020. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!