Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? Mikor érdemes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mikor hogy..
2010. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15 voltam:) 2 éve vagyok együtt a barátommal:)nekem érdemes volt:) mindenki ahogy érzi
2010. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sztetek mikor van még "korán" hozzá?
2010. febr. 18. 20:12
 4/18 anonim ***** válasza:
ha elmúltál 12 utána xd 11 az korai....
2010. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam és nagyon jó volt :)

Hát sztem semmiképp ne 15 éves kor alatt

2010. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Korán van még hozzá, ha nem stabil, mély a kapcsolatotok, ha nem ismered eléggé a tested, ha félsz a dologtól vagy a vele járó fájdalomtól.

Én 18,5 éves voltam, de ez manapság egy extrém példa, én élveztem, hogy tartogatom magam :D

2010. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mikor érdemes? elég furcsa kifejezés...akkor, mikor megérsz rá és van egy megfelelő partner hozzá, akivel kölcsönös a bizalom és a szerelem... mellesleg sztem 16 éves kor alatt senki nincsen megérve a szexre, akármennyire érettebbnek gondolja magát a kortársainál...minden tini azt hiszi, hogy ő érettebb a többinél, ráadásul az érettség jele nem a szex hanem éppen a felelősségtudat, az, hogy tisztában van vele, még nem áll készen ilyesmire
2010. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Krisipoke ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "mikor érdemes"... Akkor, ha már teljesen megbízol a partneredben, és úgy érzitek mindketten, hogy felkészültetek rá. 15 éves kor előtt tényleg nem előnyös.
2010. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és még szűz, várok az igazira.
2010. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
15 vok a pasim 16 mult és nagyon szeretem de nem tom h megtegyem e de látom rajta h ő már akarja már célozgatott is rá és már szinte követeli de én nem vok biztos benne h lefeküdjek vele
2010. febr. 18. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!