Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? Mikor érdemes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 14,5 voltam, amikor a barátommal elvesztettem. Két és fél éve vagyunk együtt :)
2010. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
félek ha nem fekszek le vele akk elvesztem őt és azt nem akarom
2010. febr. 18. 20:25
 13/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. ha télleg szeret addig vár rád ameddig te akarod. ha emiatt elhagy nem szeretett igazán. ne bánkódj emiatt:) csa élvezd a vele töltött időt és amíg szorongsz nem lesz jó nekedsem. a szex pedig arról szól,h. mind2őtöknek jó legyen. 1. válaszoló voltam:D vagy nemtom,h. első voltam-e már:D 15 évet írtam:D
2010. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
sztem ha szeretnéd, nyugodtan megteheted..én 16 voltam amikor elvesztettem és egy olyan fiúval akit azelött 3 nappal ismertem meg egy nyaraláson az egyik szomszéd országban.. és valami annyira megfogott benne hogy még azóta is nagyon jóban vagyunk és egyáltalán nem bánom h vele vesztettem el.. szóval ha nagyon kötődsz a barátodhoz akk sztem semmi akadálya.(:
2010. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok, és az ismaradok, amígmeg nem tanuljátok használni a keresőt, mielőtt kérdést tesztek fel :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=h%E1ny+%E9ve..

2010. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha azért veszted el, mert nem fekszel le vele, akkor nem is szeret és ennyit is ér az a pasi...
2010. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem korán volt 13 éves voltam és egy 16 éves lánnyal így visszagondolva várhattam volna még főleg, hogy csak 1 éjszakás volt; azért annyi idősen megrázó élmény volt szóval nem ajánlom senkinek! 18/f
2010. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak azért ne feküdj le vele, mert különben elhagy! Ha ezért elhagy, akkor pár hónap múlva úgyis elhagyna vmi másért. Én amúgy 19,5 voltam.
2010. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!