Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek olyan nővel, akiről tudjátоk, h az előző kapcsolatában évekig csalták őt és ennek ellenére mégse lépett ki, hanem megalázkodott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Vannak olyan csaj haverjaim, akik hasonló szituban voltak. Egyszerűen nem tudtam rájuk soha nőként nézni, mert a személyiségükből annyira hiányzott minden olyan plusz, ami kiemelné az átlag tucatból. Nem voltak annyira vágyaik, céljaik, önálló gondolataik. Ez nekem nagyon nem jön be. Nem egy cuki háziállatot akarok kapcsolatra, hanem egy társat.


Azt meg nem értem, hogy itt miért akad ki valaki, ha nem mindenki gerjed arra, amire ő. Oké, #5-ös, hogy szerinted elég annyi a kapcsolathoz, hogy valaki tud levegőt venni meg elszámolni tízig, de más, felnőtt emberek had döntsék már el, hogy nekik mik az elvárásaik.

2020. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Nem jönnék össze vele, mert az ilyen nők nem képesek normális kapcsolatban élni.
2020. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Neki annyi volt a hibája hogy túl szerelmes és naív volt azt hittem ő a hibás ezért is és majd meg változik a párja,

A kérdésre. A válasz ige.

F

2020. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"zt meg nem értem, hogy itt miért akad ki valaki, ha nem mindenki gerjed arra, amire ő. Oké, #5-ös, hogy szerinted elég annyi a kapcsolathoz, hogy valaki tud levegőt venni meg elszámolni tízig, de más, felnőtt emberek had döntsék már el, hogy nekik mik az elvárásaik."


Gerjedek? De te most fullon beteg vagy a fejeddel? Nem, nem erre gerjedek drága barátom, csak nem ítélkezem. Nagyon sajnállak ha neked tényleg ennyi jött át a soraimból, meg az hogy elég nekem ha tud valaki levegőt venni :))


Mondjuk, az hogy összefüggésbe hozod azt, hogy ki mennyit szenvedett egy párkapcsolatban a megcsalástól, azzal hogy valaki mennyire céltudatos és intelligens még szánalomra méltóbb, már ne haragudj :))

Nem egy olyan ismerősöm van, akikkel jól elbánt az élet ilyen szempontból, de még is értelmes és szeretni való emberek.


Mindegy is, mindenki nem lehet észbajnok, gondolom téged sem az eszedért szeretnek. ... bár a jó indulat is távol áll tőled ahogy látom :)

2020. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nálam a nő egyenrangú és nem lábtörlő. Ezért rajtam akarná leverni korábbi balf.aszságát.
2020. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!