Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek olyan nővel, akiről tudjátоk, h az előző kapcsolatában évekig csalták őt és ennek ellenére mégse lépett ki, hanem megalázkodott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem szeretem a lábtörlőket. Felbosszantanak az ilyen emberek
2020. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos volt oka. Jelennel kell foglalkozni. Nem ő lépett felre
2020. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert nem az ő lelki nyavajáiról akarom, hogy szóljon a kapcsolat, azt meg végképp nem, hogy engem büntessen más miatt.
2020. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem szeretem a gyenge jellemű embereket.
2020. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Pff.. itt az emberek ugy beszélnek mintha ők az életben soha semmiben nem hibáztak volna.. Lehet hogy az az ember, aki megcsaltak kötődési problémákkal rendelkezett, vagy áltatta magát hogy a másik fél megváltozik... Lehet hogy nem volt annak az embernek senkije a párján kivül, nem kapott egész életében szeretetet, és érzelmileg függött a másiktól, mert függetlenül attól hogy halálra csalta, tőle kapott egy kis szeretetnek látszó valamit, míg másoktól semmit...

Én inkább egy ilyen emberrel jönnék össze, mint egy olyannak akiről tudnám hogy minden párját megcsalta minden jöttmenttel ...

2020. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Játssza itt a fejét mindenki. Csak nincs mire.
2020. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Tudjátok, mi a hiba? Ha a szelektívbe dobom a szemetet. Vagy ha egyszer félrekúrnak, én meg elhiszem a mesét, aztán másodszorra dobbantok. Hadd ne hívjam már hibának, ha valaki rohasztja a saját életét a tetves szolga mentalitásával éveken keresztül :D Az nem hiba, az betegség, fogyatékosság
2020. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Okostojás! Az sem jó, ha a női nem tagja nem bír a vérével és nincs benne alázat, hűség!
2020. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

ELső körben kíváncsi lennék, miért nem lépett ki?

Őszintén érdekelne. Olyan élethelyzete volt, ha lelép a kapcsolatból, nem tud hová menni? (igen,mindig lehet más opciót találni, de ha idegen országban vagy pl? igaz, akkor is a kapcsolatot meg lehet szakítani, csak együtt élsz vele...)


Erős gyanúm lenne, a lánynak valamiféle kötődési, önértékelési problémája lehetne, önbizalomhiány. "másnak nem lehetnék elég jó", "nem kellenék másnak"

2020. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kell két beteg szar közül választani? Miért jobb egy mindent lenyelő, méltóságnélküli szar csicska, mint egy hűtlen, gerinctelen féreg? Egyik sem jobb. Az ilyen "szarrá csalnak, én meg tűrök" kapcsolatomról az a véleményem, hogy mindkét fél hulladék, de legalább megérdemlik egymást. Én meg keresek egy normális lelkületű embert, aki tartja magát annyira, hogy nem néz el akármilyen bánásmódot tőlem és tart engem is annyira, hogy nem kúr félre és aláz meg. Ennyire egyszerű.
2020. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!