Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha utcán látok egy férfit,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utcán látok egy férfit,hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla semmit sem. Csak azt ,hogy villamosvezetőként dolgozik. Tegnap láttam először ,de annyira megtetszett.Mit csináljak ha megint látom?
2020. jún. 3. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
KEDVES MOSOLLYAL mondd neki, hogy SZIA (hello, stb is megfelel, csak ne legyen: Tiszteletteljes jonapot!)! Ha villamosvezetö akkor vszinüleg egy ideig azon a vonalon villamosvezet:-) Néhány üdvözlés után kiderül, hogy vevö-e a közeledésedre.
2020. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma kerestem de nem ő volt ugyanakkor mint tegnap
2020. jún. 3. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd pár nap múlva újra ő lesz műszakban a villamaoson. Veszel tőle jegyet a villamoson. Közben mondhatsz neki valami kedveset vagy megfogod a kezét vagy épp beszólsz neki. Csak történjen valami:)
2020. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt láttam,hogy sokszor hátrafordult és nézett engem. Csak nem tudom van e barátnője? Nem akarok beégni
2020. jún. 3. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, most láthatod a férfiak milyen kihívás előtt állnak minden egyes udvarlásnál. Vagy mersz és lépsz, avagy hagyod elúszni a lehetőséget és beletörődsz. A döntés a tiéd!
2020. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerinted engem nézett? Bejövöka neki? Te mit csinálnál? Azt se tudom,hogy hol keressem meg mikor. Nálunk csak 2villamos vonal van
2020. jún. 3. 22:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg mit mondjak neki?
2020. jún. 3. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod kit nézett, nem voltam veletek. :)

Köszönj, és mondd el neki amit szeretnél, miért szólítottad meg, ha pozitívan reagál add meg a számod vagy kérd el az övét.

2020. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!