Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek ha antiszoc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ha antiszoc vagyok?

Figyelt kérdés

Alapból ott az első probléma, hogy nagyon nem vagyok empatikus, de nem vagyok pszichopata sem, mert pl amikor a macskám meghalt őt nagyon sajnáltam, de az embereket meg úgy utálom, pl ugye sok fiatal káromkodik az már egy visszataszító. Buli, alkohol, drogok szintén. Borzalmasan elvont vagyok.

Viszont ennek ellenére nem nézek ki rosszul amég meg nem szólalok, de általában nem is szoktam megszólalni. Sportolok, kondizok, de nem a nők miatt mint sok hülye hanem, azért hogy egészséges legyek. Gondolom látszik az írásomból is hogy lenézem az embereket.

Különösen az olyan embereket akik bármilyen formában feltünést akarnak kelteni így felkelteni magukra az ellenkező nem vagy akár csak az emberek figyelmét.

Tök jó lenne, ha tudnék nyitni emberek felé, párkapcsolat is fontos lenne, de már egy jó baráti társaság is. Például Orbán Viktorral szívesen folytatnék egy eszmecserét, de engem folyton olyan társaság talál be ahol az a cél, hogy minél jobban szétcsapják magukat, élj a mának, carpe diem és hasonló marhaságok.

Egyébként ezzel nincs baj, de én ha a mának élek bekapcsolok valami sorozatot vagy PC játékot és akkor nem csak hogy másik tudatállapotban vagyok, hanem teljesen kiszakadok ebből a világból. De amikor itt vagyunk olyan beszélgetéseket folytassunk amik viszik előre mindkét felet, nem visszahúzzák.

Egyébként meg sajnos az értelmes emberek nem fognak társaságot keresni, hiába volt már pár csajom mindnek volt valami defektje.


28 F



2020. máj. 1. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát öreg, veled a legkisebb probléma az, hogy antiszoc vagy.
2020. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mi a legnagyobb? :)
2020. máj. 1. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Az Orbán-os résznél végleg elvesztettèl...
2020. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
" lenézem az embereket". De téged azért szeressenek ugye?
2020. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A régi csajaidnak volt pár defektje, te meg tökéletes vagy/voltál, mi? Hagyjuk inkább:D
2020. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbánnal???? Ewww :( Itt bukod el :(
2020. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!