Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi hogy mondhat olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi hogy mondhat olyat hogy "Mi a francot csinálna egy autóval?"

Figyelt kérdés

"Eljárna vele bevásárolni a Tescoba?" - mondta röhögve


Ez azért elég megdöbbentő megnyilvánulás volt. 40 éves, sportos, jó pasi. Intelligensnek is látszott. Úgy tűnt csak azért jár biciklivel az edzőterembe mert nyár van.


Ezek szerint nem. Szóval fura.



2020. jún. 2. 00:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes ember. Te viszont nem vagy az, mert mindenáron elvárod tőle, hogy autója legyen.
2020. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a kérdezőhöz hasonlók miatt muszáj venni kocsit. Az embereken nem tudsz változtatni, ezért muszáj alkalmazkodnod, ha jót akarsz magadnak."


Vagy pl lehet felnőtt ember módjára kiállni a döntéseid mellett is ahelyett, hogy görcsösen próbálnál megfelelni minden hülyének.

2020. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A pénzt viszi, ha nem használod ki. Ha nem utazol annyit, vagy tömegközlekedés megoldható dolog a céged kontójára bérlettámogatással, akkor sokba fáj. Te érzed. Sokaknál jellemző az egyszer élünk mentalitás. Nálam felülbírálja a tudat, hogy anyagilag biztonságban vagyok, mert van annyi "lecsó" a bankszámlámon. Én is vágyom sokmindenre, de logikusan gondolva fölösleges kacat lenne sok dolog, ha megvenném. Átmeneti örömöt éreznék, aztán vagy nem használnám annyit, vagy egyáltalán nem.

Csak azt veszem meg, ami feltétlenül szükséges. Az olyan eszközök, amik meglepően jól működnek évek múltán is azoknak amortizációs időt hagyok. Mondjuk 7 évig használom, majd csere. De ez függ az értékétől is. Vannak olyan olcsó eszközeim, amik meglepően sokáig bírják annak ellenére mennyibe kerültek. Ezért van szükség olykor a cserére. Mondjuk a tévét lehet nem is cserélném. Az ember kézzel nem taperolja csak ott áll. távirányítóval kapcsolod. Inkább laptopra értem, telefonra, mikró, kávéfőző stb.

2020. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek életbevágóan fontos az autó.

Nekem például elengedhetetlen volt, mert agglomerációban élek, a fővárosban dolgozok, tömegközlekedéssel oda-vissza 1.5 óra az az út ami kocsival 35 perc.

De van olyan ismerősöm aki ugyanebben a helyzetben van, jogsija is van, mégse vett autót mert neki meg buszozni kényelmesebb...

Emberfüggő, kinek mik az igényei, semmi nincs ebben szerintem.

2020. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten élek, belső kerületben. Szó szerint két perc séta a buszmegálló, négy perc séta a villamos, tíz perc a metró. Parkolni csak fizetősen lehet, vagy ha veszel egy garázst, amit - hála az elszállt ingatlanáraknak - 5-10 millió forint.

Talán nem csoda, hogy azt a pénzt, amit szerinted kocsira "kellene" költeni, inkább nyaralásra, utazásra, könyvekre, koncertekre fordítom, és ahelyett, hogy a benzináron meg a rossz közlekedésen szentségelnék, inkább a tengerparton süttetem a hasam minden évben.

2020. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

1#+1

Kicsit ostoba vagy. A fiú semmi olyat nem.mutatott, ami agyi hiányokra utalna.., veled ellentétben.


Minek az autó? Nekem is van és kb semmi értelmesre nem használo. A bickkli százszor jobb. Vagy te jobban tudod, hogy neki mi kell?

2020. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked van autód?

Ha van, akkor miért zavar, hogy neki nincs, ha neked sincs akkor miért nincs? Ha nincs, de kellene, akkor eddig miért nem vettél?

Azért ha a pasi 40 éves, gondolom már te is rég túl vagy a diák éveken és dolgozol.

2020. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem mindegy, hogy milyen szituációban hangzott el ez a válasz.

Elég egyszerűen gondolkodik, ha tényleg így gondolja és nem azért, mert ő nem akar autót. De az autó másoknak igenis hasznos. Nem röhögve kéne okoskodni. Persze, ha valami nehezebb dolgot, pl. járólapot akar venni, amit tényleg nem lehet kézben, buszon hazacipelni, akkor gondolom kuncsorog másnál, akinek van autója, hogy segítsen már neki hazavinnni.

2020. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18 Hát igen, hiszen olyan gyakran vesz az ember járólapot, és a házhoz szállítást sem ismerik...
2020. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan meglepő, hogy nem mindenki vezet? Van akinek pl látásával van probléma, vagy csak egyszerűen sokadjára sem sikerült jogsit szerezni. Ettől még értelmes, diplomás, normál emberkék, csak nincsen érzékük ehhez. Más meg nem tud szépen rajzolni, vagy lenyelvvizsgázni sokadjára sem. Ez ilyen dolog.

Másrészt egyre több ember felismeri, hogy ha egy éven 2 hét nyaralásra használsz autót, akkor sokkal érdemesebb arra az időre bérelni, mintsem egész éven szervízelni, biztosítás, ilyen díj, olyan díj, súlyadó, vizsgáztatás, tankolás, téli-nyári gumizás, ezer más dolog.

2020. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!