Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt emberek, hogy a külsejükön múlik, hogy valaki csak meg akarja dugni őket, semmi több?

Figyelt kérdés

Szerintem ez inkább a belsőn múlik, ha múlik... Sok ember meg akkor is csak szexet akar, ha ms tökéletessel találkozik.


Szerintem aki egy patront ér, az érne többet is, ha a megfelelővel kezdene vagy belsőre megfelelő lenne. Hiszen valami minimális vonzereje azért van... Miért hiszik az emberek, hogy ez azon múlik, hogy hogy néz ki az illető?


2020. máj. 31. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Én azt nem értem, hogy miért kell emiatt vergődni. Rengetegen még csak egy dugásra sem kellenek senkinek.
2020. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akiknek nem az a célja, hogy valaki ürítőlyukat lásson bennük, hanem emberileg többre tartsa őket ennél, mert szeretnének kötődni és szeretve lenni, annak szerintem sokkal rosszabb, megalázóbb gesztus ez, mintha valaki egyáltalán nem akarna tőle semmit.
2020. máj. 31. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert a legtöbb nőnek szent hite és meggyőződése, hogy ők milyen fantasztikus személyiségek és micsoda művelt, értelmiségi lények, csak azért, mert apu vett neki egy büfé diplomát, és mert a sznob barátnői és sok csicska lájkoló palik szopkodják az egóját.
2020. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
#2 nem, nem rosszabb... Ha dugásra jó vagy, az hogy lenne már annál rosszab, ha még arra sem? :D
2020. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokkal rosszabb szerintem, de nem ez volt a kérdés.
2020. máj. 31. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem ez inkább a belsőn múlik, ha múlik"


A legtöbb nő pontosan ezt nem érti, ha azt akarod, hogy több legyél annál, mint ami a két lábad között van, akkor annál többet kell tudnod nyújtanod, mint ami a két lábad között van.

2020. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Józan paraszti ésszel belátható, hogy nem rosszabb, de mindegy. Ha szexre jó vagy, akkor legalább külsőre vonzó vagy. Ennyi. Aki arra SEM jó, annak még a megjelenése sem vonzó.
2020. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Itt nem józan paraszti észről van szó... Valaki magyarázza el neki, hogy mennyivel megalázóbb valakit használni akarni, mint tisztességesen békénhagyni, hogy ha nem akarod azt, amiért ő nyitott rád.


Ez olyan, mintha az embernek örülnie kellene az érdekbarátságainak ahelyett, hogy inkább magányos lenne és nem kellene tartania attól, hogy ha kedvesek vele, az is csak egy stratégia és hülyének meg eszköznek nézik...

2020. máj. 31. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
LOL... jóvan' hagyjuk.
2020. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ismét mondom, a kérdés nem erről szól, ha csak ezen tudsz pattogni, haladj tovább, csak spamelsz.
2020. máj. 31. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!