Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy meguntátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy meguntátok az ismerkedést? Akaraton kívül hibákat kerestetek a másikban? Bőv. lent. 24/L

Figyelt kérdés
Pár hónapja használom a tindert, kb. 2 hete találtam egy srácot, aki értelmes, kedves, jól is néz ki, tetszik, sok minden érdekli. Kb. egy hete már máshol beszélünk, még nem hívott el randira, de épp a vizsgáimat akarom gyorsan letudni, szóval annak tudtam be, hogy mivel ezt tudja, tiszteletben tartja. Na már most úgy érzem, hogy pár nap alatt meguntam, nem tudom, hogy őt, vagy magát az írogatást. Úgy veszem észre, hogy folyamatosan hibákat keresek benne, okokat, hogy miért ne érdeklődjek iránta. Eddig azon sírtam, hogy nem találok egy normális pasit sem, most meg itt lenne egy erre teljesen meghülyülök. Feltenném a kérdést, hogy miért csinálom ezt? De erre nyilván magamban kell a választ keresnem. Akivel már volt ilyen, hogy minden klappolt volna és valamiért mégis eltaszítottátok az illetőt..miért történt ez veletek? Mi volt az oka? Utólag megbántátok?

2020. máj. 31. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de csináltam már ilyet egy pár lánnyal az életemben, úgy 3-4-gyel. Igen, utólag megbántam. Mai napig azt mondom, hogy bármelyiknek örülnék, ha most a barátnőm lenne.
2020. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is gyakran csinálom...

Olyan szépen, kellemesen hangzik egy kapcsolat, és ahogy mások mesélnek róla.

Szeretek új embereket megismerni, törődni másokkal, viszont amikor kezd komolyra fordulni a dolog gyakran gyakran visszafordulok, jelenleg nem érzem úgy, és nem tartok ott, hogy teljesen bele tudjam tenni magam egy kapcsolatba, és nem akarok megbántani félrevezetni másokat.

Ugyanakkor ott vannak körülötted az andalgó párok, és fel-felmerül a gondolat, hogy a zárkózottság miatt elszalasztassz valakit aki különleges is lehet.

Szóval van ez így, jó megoldást viszont én sem tudok.

És neked nincs ötleted, hogy miért csinálhatod? :)

22/l

2020. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a tudatalattid dolgozik és ez okozza ezt a kételkedést.


Én nem olyan régóta egy lánnyal vagyok így, odavagyok érte nagyon, de miután beszélgetek vele személyesen, utána olyan gondolataim támadnak rövid ideig, hogy biztos ő kell nekem? Utána meg ha nem találkozok vele huzamosabb ideig, akkor meg úgy vagyok vele, hogy ő tökéletes és alig várom már, hogy találkozhassak vele. Rendkívül furcsán működnek az emberek.


Én személyesen azt tudnom tanácsolni, hogy amennyiben tényleg teszik külsőre, belsőre 1-2 randira mindenféle képen elmehetnél vele, mert veszteni valód nincs szerintem.

2020. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!