Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Nektek mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Nektek mennyi az a súly, ami már zavaró lenne egy 165-170 centis lánynál?

Figyelt kérdés
Eddig mindenki a súlyom miatt utasított el, még a kövér férfiak is...
2020. máj. 24. 08:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

10-15 kg súlyfelesleg még van, akinek jól is áll. De kb 50 kg nemcsak esztétikailag de életvitelben(pl ruhavásárlás nehezebb), egészsegben sem előny!


Jelenleg én is fogyózok, rajtam kb 20 kg fölösleg van, vagy talán picit több, majd meglátom, milyen súlynál kezdem el jól érezni magam. 161cm 80 kg vagyok jelenleg. Anno, mikor a párommal összejöttem 68 voltam, és már akkor sem éreztem jól magam a bőrömben! A pasizásnál is kijött ez, nem ment könnyen, feszengtem, folyton azon agyaltam, hogy milyen bálna vagyok, folyton a ruhámat igazgattam, stb. Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha így érzed jól magad, akkor oké, de ha nem, akkor ajánlom, hogy álj át egy egészségesebb életmódra, csak a kajálassal olvadni fognak rólad a kilók, főleg ekkora súlyfeleslegnél.


Off: hogy sikerült ekkora túlsúlyt felszedni? Egyszerűen nem figyelsz magadra vagy betegség áll a háttérben?

2020. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ehhez a magassághoz max 75 kg. 10-15 kg felesleg még elmegy, de 50, ami neked van, az már szörnyen sok. Próbálj meg minimum 20 kilót fogyni pasizás előtt, most az legyen a legfontosabb, mert ez a 100 kiló fölötti súly egyáltalán nem egészséges.
2020. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Bírom, mikor ítélkeznek... Nem akartam a kérdéstől elvonatkoztatni, de mindegy. 3 éve gyógyszerekkel tömnek, (mindegy milyenekkel) így az első 2 hétben már 6 kilót felszedtem. Most már heti +1 kilónál vagyok, és bár napi 1-2x merek csak enni, így épphogy tudom tartani a súlyomat, kb egész nap éhes vagyok, mert alig eszek, akkor is csak salátát szoktam csirkével. Prolaktin (hormonszintem) rettentő magas, de nem foglalkozik vele senki. Tejfolyásom is volt már, de igazából nem akarnak vagy nem is adhatnak rá semmilyen ellenszert, míg szedem a jelenlegi ''mérget.'' És nem hagyhatom el, mert sajna semmi beleszólásom nincs a saját egészségembe. Ez van.
2020. máj. 24. 10:15
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Mi a betegséged?
2020. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%

#13 felnőtt ember vagy, van beleszólásod hogy mit szedsz be és mit nem.


"Nem foglalkozik vele senki"


Téged se érdekel a saját egészséged, akkor mást miért érdekelje.


Nekem is volt betegségem.. a 9 különböző orvoshoz mentem el.. 8 műteni akart, a 9. megoldotta a problémát 1 hét alatt műtét nélkül.


Persze.. mondhattam volna én is a szoba sarkában, hogy "senkit se érdekel az egészségem"

2020. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom,ha 2x eszel salátát akkor mégis mitől hízól?? A gyógyszer amit szedsz szemenként 1000 kalória??
2020. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%
12-es vagyok. Én is olyan gyógyszert szedek, ami hízásra hajlamosít. Feljött 15 kg. Észrevettem, tenni akarok ellene, diétázok és heti 4x edzek, így már 6 kiló lement. Nekem is évekig kell szednem, az is előfordulhat, hogy még legalább 20 évig. Nem akarok bálna lenni a gyógyszer miatt, inkább edzek minden nap, minthogy 5 év múlva 130 kg legyek. Akarat és kitartás kérdése az egész.
2020. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Én is sokat mozgok, de teljesen más az embereknek a szervezete, nem véletlenül kell mindenkinek mást tennie. Én meg nem tehetem meg, hogy nem veszem be a gyógyszert, mert akkor nagyon megjárom... Ezt most nem fejteném ki.
2020. máj. 24. 12:33
 19/37 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, te tetted fel a kérdést, aztán fel vagy háborodva, hogy “elítélnek”? Az igazságot írják le. Simán megválogathatnád, hogy milyen gyógyszert szedsz, nagyon kevés olyan betegség van, amire csak egyetlen fajta gyógyszert lehet szedni. Ha meg egész nap éhes vagy tőle, akkor ehetnél olyan dolgokat, amik nem hízlalnak. Ne haragudj, de kizártnak tartom, hogy a salátától van rajtad 50 kg felesleg. Nincs olyan, hogy nincs beleszólásod az egészségedbe, csak kifogások vannak. És mégegyszer hangsúlyozom: TE voltál kíváncsi a véleményünkre, tehát próbáld meg elviselni/elfogadni.
2020. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
#13-as Nem létezik olyan gyógyszer, ami hízlal, legfeljebb étvágyat csinál. Csirkével és salátával napi 1 kg csirkét 4 kg vegyes salátával kellene enned ehhez a súlyhoz, ami brutális mennyiség.
2020. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!