Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves ducikedvelő pasik. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves ducikedvelő pasik. Hol szoktatok ismerkedni? Hova járjon az ember lánya, ha ilyesmibe szeretne belefutni?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy a netes társkereső nem fog bejönni, én viszont sohasem jártam el. Mit ajánlanátok? Mindenképp esti szórakozás kell, vagy elég, ha az ember gyakran jár a barátnőivel délután kávézni?

2020. máj. 21. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha kiülsz barátnőiddel kávézni mindennap, annyit érsz el valószínűleg, hogy sokat költesz majd kávéra. Próbálj az érdeklődési köreid mentén ismerkedni vagy csoportos programokat szervezni.
2020. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy duci vagy, ugyanúgy bárhol ismerkedhetsz. Elég sok srácnak bejönnek a teltebb csajok. Én az egyik előző duci barátnőmet még messengeren ismertem meg, a másikat facebookon a pestenhallottamban. Itt is biztos sok privátot kapsz. De volt már lazább dolog tumblr-ől is.

Mennyire vagy duci, milyen az alkatod?

2020. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyiklubb, találsz társat az egészségesebb életmódhoz!
2020. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a ducikat. Nincs módom ismerkedni. 26
2020. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!