Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeret a legtöbb ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret a legtöbb ember olyan gyakran kirándulni?

Figyelt kérdés
Alig találni olyan nőt, aki ne akarna ide-oda utazni állandóan. Pedig ez azért elég költséges dolog.
2020. máj. 5. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A belföldi utazás, főleg a kirándulás szinte 0 költségű, minimális benzinköltség, plusz kaja ha valaki eszik ott valamit. És azért mert sokan nem szeretnek a lakásban ülni egésznap...
2020. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akarok ide-oda utazgatni állandóan, de imádok a természetben lenni, megnyugtat, feltölt. Lehet az egy sima séta is, biciklizés, erdei túra, vagy egy szabad vízfelület meglátogatása...
2020. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
egy gyerek még költségesebb lesz
2020. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy kirándulás egyáltalán nem költséges dolog. Párszáz forint a benzin (vagy vonatjegy/buszjegy, tökmindegy), viszed magaddal a szendvicset, és elvagy egész nap, testmozgás is, program is, szép helyeken is vagy, friss levegőn. Miért ne szeretné ezt mindenki? Nem csak az a fajta utazás létezik, amikor elrepülsz Bora-Borára, belföldön is van csomó szép hely, ahol szuperül lehet érezni magad, és még csak nem is kell sokat költeni rá. Abba tényleg elég rövid úton bele lehet bolondulni, ha nem mész soha sehova, nem utazol, most is hányan zakkannak meg a bezártságtól, egy kis kimozdulás kell az ember lelkének.
2020. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, miért hiszi azt még mindig sok ember, hogy utazni költséges dolog. Egyáltalán nem az.

Évente általában ötször legalább eltöltök pár hetet külföldön, teszem hozzá, hogy a szüleim nem látnak el vagyonokkal és az egyetem mellett sincs jól kereső szakmám. A titok annyi, hogy meggondolod, hogy mire és mennyit költesz, illetve, hogy mikről vagy hajlandó lemondani. Itt például borzasztó olcsón szállhatsz meg a világ szinte bármelyik pontján: [link] Az is nagy előny, ha vannak külföldi barátaid, mint például nekem.

A kérdésedre válaszolva én azért szeretek, mert szeretek világot látni. Szeretek új helyeket megismerni, szeretek hegyet mászni, kempingezni, mert mindig is szerettem a természetben lenni. Semmivel sem kell többet vagy mást belelátni, mint abba, hogy valaki szeret számítógépekkel foglalkozni vagy bármilyen sportot űzni. Sajnos csak egy, elég rövid, életünk van, ezért abszolút nem meghökkentő, ha sokan a lehető legtöbbet szeretnék megtapasztalni és megismerni, mielőtt vége.

22/L

2020. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én imádok utazni, imádok kirándulni, imádok a természetben túrázni, új helyeket felfedezni, új kultúrákat megismerni, új gasztronómiákat kipróbálni. Nekem ez egy páratlan boldogságforrás az életben és senki kedvéért nem mondanék le róla. Ettől függetlenül nem költök hatalmas összegeket egy-egy útra, meg lehet ezeket okosan is szervezni, ebben pedig rutinos profi vagyok. Semmi bajom a fapadossal (úgyis csak egy hátizsákkal utazom), drága hotelbe akkor se mennék, ha fizetnének, mert tökéletes egy olcsó kis airbnb (régebben fél Európát couchsurfinggel utaztam be, tehát a szállás ingyen volt), de imádok sátrazni is, ha olyan helyre megyek.

Kivétel nélkül minden utam saját magam finanszírozom. A férjem is szeret utazni, de messze nem annyit, mint én, így túrázós helyekre vagy olyan helyekre, amik őt nem érdeklik megyek barátokkal vagy egyedül, neki egy petákjába se kerül az én hobbim. Ő pedig annyi költ a számítógépére, motorjára amennyit csak akar, nem az én büdzsém, nem az én gondom. Kinek mi.

2020. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert jobb , mint otthon ülni, és mert megengedhetem magamnak.
2020. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem költséges.

7-8 ezer ft körül szökött lenni az olcsó 2 étkezéses szállás/fő/nap. negyedévente belefér egy hétvége. És ez csak Erzsiből megy. Plusz az utazás, meg ez-az. Persze belföld, de így többet tudunk utazni. Egy napos túrázásokra pedig bármikor lehet menni 2 órás autóúton belül már rengeteg hegy van (vagyis hát itt inkább csak hegyecskék). Nyáron pedig Balaton minden mennyiségben.

Átlag alatti fizetésből is kijön ez, pedig albérletben lakunk.

2020. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!