Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizso kérdése:

Létezik még olyan, hogy az emberbe, személyiségébe szeretsz bele?

Figyelt kérdés
Valamiért ezt tapasztalom bármerre megyek, nézek. Nem számít ki vagy. Mid van a lényeg manapság, legyen az végzettség , egzisztencia....
2020. máj. 16. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikailag egy cseppet sem vonz az illető, nem fog összejönni a kapcsolat, lehet akármennyire is jó a személyisége valakinek. Ahogy mondják "a külső megfog, a belső megtart".
2020. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberbe és a személyiségébe szeretek bele, ez tagadhatatlan. Ennek ellenére egy tartós kapcsolathoz ennél több kell, a szerelem önmagában semmire sem elég, így igenis számítanak a "részletek" is, mint a mid van, egzisztencia, végzettség, satöbbi. A szexuális vágynak meg elengedhetetlen része a külső is.

Szerintem aki azt várja, hogy mindentől, de tényleg mindentől függetlenül csak és kizárólag a személyiségével majd lehengerel valakit, az álomvilágban él. Soha, a történelem folyamán egy időpillanatban nem volt ez a felállás, hogy a szerelem elég lett volna bárkinek is. Igen, szeretői viszonyhoz (bár ott szintén a fizikai vonzalom megvolt, ami meg a személyiségtől és szerelemtől is független valahol), talán elég, de komoly és elkötelezett kapcsolathoz nem az.

2020. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt látom, hogy az elhízott emberek meg vannak elégedve magukkal, amikor a seggüket se képesek kitörölni.


Számomra lehet egy nőnek fantasztikus személyisége, ha 160 cm és 150 kg. Nem lesz köztünk semmi, mert nem vonzó külsőleg. Se akár lehet egy topmodell is, ha buta mint egy kő... akkor se lesz köztünk semmi.

2020. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted nem alapvető elvárás az egzisztencia?

Akkor menj, keress egy cuki csövest és ha tetszik a személyisége, jöjj össze vele. Jesszus :D

2020. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaza van a 4esnek, jössz itt az egzisztenciával, de te vajon összejönnél egy csövessel? Vagy egy lecsúszott alkoholistával? Hiszen nekik is lehet csodás személyiségük, akik kedvesek, odaadóak, őszinték stb. Ezt keresed, nem?

Az a bajod neked, hogy nem akarja senki megismerni azt a fantasztikus személyiségedet, mert ronda vagy. Elvárnád a másik féltől, hogy hozzád se tudjon érni hányás nélkül, de azért legyen veled, mert jaj hát a lelkedbe szerelmes... álmaidban esetleg. Tenni kell a külsőért is, ideje megérteni.

2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4: Szerintem itt nem a csöves szintre gondol. Hanem , hogy elvárás, hogy ne a szüleivel éljen, akkor is, ha a nő még a szüleivel él. Például. Nem a "mindegy, majd közösen megteremtjük magunknak" elv van, hanem "legyen neki, és majd 'beleülök'" elv megy.
2020. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam férfiként mindig így volt. Persze nem "extrém ronda" volt külsőre sem, de amikor a személyiségét megszerettem, akkor kezdtem szexuálisan is vonzódni ahhoz, akihez amúgy eleinte nem.
2020. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os igen pontosan erre gondoltam.

4-5 ös csöves is ember .

5 ös nem mondtam 1 szóval sem , hogy fantasztikus személyiségem lenne. Arról sem szólt a kérdés , hogy kinek kellek avagy sem.

2020. máj. 16. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiatalon mindig szerelmes voltam. Azt hittem. Kerestem valakit akiről elképzeltem hogy olyan mint a fejemben.

Aztán ahogy teltek az évek, rájöttem hogy a mély érzésekhez ismerni kell a másikat.

Végül találtam valakit. Akivel többet tudunk egymásról mint bárki. De soha nem volt közös életünk.

Egyszerűen olyan akadályok voltak előttünk, ami erkölcsileg nem fért bele egyikünknek sem.

Nem volt különösebb úgynevezett vonzó anyagi háttér ,még külsőleg sem vonzott eleinte. Nagyon nem.

Mégis úgy érzem hogy ha másak a körülmények akkor ez egy olyan kapcsolat lett volna aki nélkül egyetlen napnak sincs értelme.

Nem vagyok naív. Van élettapasztalatom.

Úgy érzem ez olyan lehetett volna, ami nem minden embernek adatik meg.


És lett volna egy másik lehetőség..egy szinte semleges. Jó társaság, jó anyagi háttér. És a csillagok a lábam előtt. És mégsem.

Nem tudom hogy mit kezdjek az egésszel.

Felemésztett. És már nem akarok semmit.

Semmit az élettől, semmit senkitől .

Csak próbálok úgy élni, hogy kifelé ne látszódjon semmi.

Próbálom lekötni magam ,hogy be kattogjon az agyam.

Mégis mindig oda jutok, hogy mit rontottam el, hogy nekem mindig mindenből a nehezebb út jutott?

Elnézést..csak jó volt leírni

2020. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyenre példa, de ahhoz nagyon jól, alaposan meg kell ismernem az illetőt. Nyilván ha vki odajön hozzám az utcán puncsolni, nem tudom eléggé kiismerni, akkor nyilván a külső meg a kisugárzás lesz, ami alapján eldöntöm, hogy akarok-e tőle vmit... mert arra senkinek nincs ideje, hogy minden jöttmenttel, aki érdeklődést mutat utána, jónapokig ismerkedjen úgy, hogy tök lutri, hogy tényleg beleszeret-e. Egy egyetemi tanáromba pl. viszont totál belezúgtam egyetemen, pedig nagyon nem az esetem külsőre, viszont olyan humora, dumája és műveltsége volt, hogy aléltam tőle - persze nem lett belőle semmi, mert egyrészt szerintem nem érdekeltem, másrészt meg ha akkor mégis elkezdett volna udvarolni, valószínűleg nem mertem volna meglépni, mert nem akartam volna, hogy elveszítse a munkáját vagy mások azt higgyék, kivételezik velem.
2020. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!