Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire gondoljak, ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak, ha a srác néha nagyon soká válaszol?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedünk, nem történt semmi.


Néha pár perc múlva már válaszol is, de általában 3-4 órán belül. Ezzel nincs is gond, én is elfoglalt szoktam lenni.


Viszont néha nem értem, mi van. Egyik nap is eltűnt, délelőtt írtam, és este 9-kor reagált, tegnap is 6-kor írtam este, és ma reggel válaszolt csak...


Nem jegyeztem meg neki, nem szoktam apróságokon kiakadni, de kicsit furcsállom, hogy néha egész nap válaszolgat, máskor meg totál leszar.


Ti mit gondoltok?


2020. máj. 16. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Benne van a kérdésben a válasz, még csak ismerkedtek. Majd ha komolyabbra fordul és több hónapja kapcsolatban lesztek és akkor nem elérhető napokra akkor gyanakodnék, de így nem.
2020. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is várom, hogy minden percről számoljon, de azt eléggé kétlem, hogy legalább lefekveskor képtelen valaki írni egy sort.
2020. máj. 16. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki online éli az életét. Nekem például sokáig nem volt mobilnetem, vagy okostelefonom.

De például az is lehet ideje nincs. Dolgozik, elintézni valója van, rohan...

Nem akar 1-2 szavas válaszokkal lerázni ezért akkor ír mikor nyugodtan van rá bőven ideje. Én így szoktam.

2020. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Van aki a kabátzsebében tartja a telefont, és csak akkor veszi elő, ha valami dolga van vele, nincs mindenkihez hozzánőve.
2020. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy elfoglalt!


Kérdező, én is jártam már ebben a cipőben... Egyértelmű hogy nem akar tőled semmit sem, csak gyáva megmondani.


Sose azt nézd hogy mit mond, hanem hogy mit tesz!


Azzal hogy direkt ilyen nehezen válaszol, órák és napok múlva, ezzel is azt nyomatékosítja, hogy nem érdekled eléggé ahhoz, hogy hamarabb válaszoljon.


Ilyenkor szoktak előjönni azok a hülye ostoba szövegek, hogy nem ér rá, sok a dolga, dolgozik és társai... Nos, az az ember valószínűleg jár WC-re, meg lepihen, pihen, vagy van azért némileg szabadideje annyi, hogy tudjon legalább pár mondatot oda böfögni neked. De mivel ezt nem teszi, így le se kakál.


Magyarán.


Mikor fogjátok fel, hogy az a férfi, akit igazán tényleg érdekelsz, az SOHA NEM FOG elszalasztani egy pillanatot sem és kaparni fog az áhított nő után. Jöhet bármi, akkor sem adja fel.


Itt csak te kaparsz sor(s)jegyet. Ő meg még a kis ujját sem mozditja érted.


Érted?

2020. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem értek egyet az 5-ös válaszolóval, nekem is volt már olyan lány, aki tényleg nagyon érdekelt, de ha megállás nélkül dolgozom, és utána is programom van stb. nem érek rá válaszolni bármennyire is akartam. És nem nem fogok a wc-n írogatni annak aki tetszik, inkább megvárom amikor van rendesen időm és írok rendes választ.
2020. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De egyébként vissza lehet fordítani a kérdést...


Kérdező vagy valaszolók!


Te/ ti folyamatosan válaszolgattok / írogattok annak a nőnek/ férfinek, akit le sem kakáltok mert nem érdekel titeket mint potenciális jelölt?


Na ugye?! Meg van a válasz!

2020. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is órák múlva szoktam válaszolni általában, de azért nem fél nap múlva. Mondjuk amikor ilyet csinál valaki, akkor nem válaszolok jó sokáig, mert ilyenkor nincs hozzá kedvem.
2020. máj. 16. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Felnőtt férfiak ilyet nem csinálnak, ha potenciális jelölt vagy számára. Annyit azért írnak, hogy ma sok elintézni valóm van, este 9től ráérek. Ez a férfi nem tervez veled, maximum nagyon max talonban tart.
2020. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben tudom azt, hogy nagyon elfoglalt leszek és sokára tudok válaszolni, azt szoktam előre jelezni (félnap)

Én is általában pár órán belül válaszolok, mindig van mit csinálnom. Van olyan is, amikor több időm van(a telefonra van több időm!mert avval akarok foglalkozni) ilyenkor aktívabb vagyok én is. Ez egyátalán nem annak a személynek szól, akivel beszélek, legalábbis én evvel nem játszmázok. Van olyan is, amikor nincsen kedvem beszélni, mert éppen nincsen jó hangulatom, evvel a beszélgetést is védem, mert nem viszem le a csevegés színvonalát gyenge reakcióval.


Érdekességként megjegyzem azt, hogy pszichológiai kutatások során jöttek rá arra, hogy amelyik félt ez a késleltetett válasz frusztrálja, az esélyes, hogy önbizalom problémákkal küzd.

2020. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!