Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nőként túl fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként túl fiatal vagyok ahhoz, ha azt szeretném, hogy megtaláljam a "lelkitársam"?

Figyelt kérdés

Sokan a környezetemben (barátok, még a család is..) azt mondták, hogy még korai lenne olyan férfit találnom, akiben többet is láthatnék.. Ne keressek férjet vagy bármi ilyesmit, csak kalandozzak, éljem ki magad, próbáljak ki több "típust", majd 26-28 felé kezdjem el komolyan venni a pasikat.

Ennek tényleg így kellene működnie? Nem tartanám magam ilyen típusnak.


2020. máj. 14. 20:02
 1/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
Ha most nem tombolod ki magad, később, 30, vagy akár 40 akárhány évesen fogsz bekattanni. Így szokott ez lenni, szóval igen, még most tombold ki magad.
2020. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem teljesen jó korban vagy hozzá, szóval ne add fel.
2020. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen, hogy mit kellene és mit nem. Nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie az életét. Igen, van sok 23 éves aki így kiéli magát, de sok olyan is van aki nem, és akár már megtalálták a lelkitársukat. Van aki később érik, van aki korábban. Változatosak az életcélok, a személyiségek, a prioritás. Te döntésed, hogy mit szeretnél, és ha lelkitársat, akkor azt. Ettől nem lesz kevésbé jó az életed vagy kevésbé értékes az időd.
2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl fiatal. Felnőtt nő vagy, nem gyerek..Ne foglalkozz a környezeted véleményével.. Hisz csak azért, mert ők azt mondják, attól te még ne mfogod váltogatni a pasikat nem?

Másfelől, ha megtalálod a társad, eszedbe sem fog jutni 40 évesen, hogy miért nem feküdtél le x számú pasival... Szerintem

2020. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinél mi. Van aki 20 évesen megtalálja, van aki 30. Érted...
2020. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is ennyi idősen találtam meg.


Igazából inkább önismereti munka, ami nagyrészt a korral jön általában. De ha olyan a végzettséged vagy a személyiséged, hogy kicsit "mélyebb" az emberismereted magaddal szemben is, akkor simán körül tudod magad venni a megfelelő emberekkel és párral

2020. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!