Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban abnormálisan állok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban abnormálisan állok az ismerkedéshez nő létemre?

Figyelt kérdés

Olyan jellegű kapcsolatot keresek, ahol nem vagyunk összenőve a másikkal, és megmarad a saját életünk is, akivel most ismerkedem, vele is úgy néz ki a dolog, hogy bár minden nap írunk pár üzenetet, de nem beszélgetünk órákon át, és egyáltalán nem is vágyom erre.

Amikor meg már együtt vagyunk valakivel, azt is úgy képzelem el, hogy találkozunk hetente vagy 2x, de nem akarok folyton együtt lenni, a barátaimnak sem szeretek senkit bemutatni.

Valahogy nincs igényem arra, hogy valaki mindent tudjon rólam, és túlságosan közel kerüljön hozzám, habár azt nem tudom pontosan, hogy miért, és ez a mostani srác is tök ilyennek tűnik.

Ezt leszámítva nagyon aranyos, érdeklődő, én is nagyon lelkes vagyok, nagyon kívánjuk is már egymást.


Viszont másoknak nem szeretek nagyon az ismerkedéseimről beszélni, mert a nővéremet leszámítva mindenki meg van rökönyödve ezeken, hogy az ilyen nem is kapcsolat, biztos csak nem voltam még igazán szerelmes/csak hülyít a pasi, a párunkkal normális esetben minél többet szeretnénk együtt lenni, stb, és nagyon fárasztó már folyton vitázni velük, hogy nem vagyunk egyformák, én sosem voltam valami nagy társas lény, nincs igényem rá.


Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan kezeljem ezt? Engem ez tesz boldoggá.


2020. máj. 14. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Kapcsolat az ilyen is csak ezt szerintem úgy hívják, hogy szexkapcsolat. Heti két találkozó eléggé karcsú és ha ezeken nincsen minden alkalommal szex akkor mégis azért legyen barátnőm, hogy elmondhassam, hogy van, de igaziból nincs? Az nekem biztos nem lenne pálya, hogy nem akarsz megnyílni, nem akarsz felvállalni az ismerőseid előtt. Teljes mértékben igazat adok az ismerősöknek akikkel nem akarsz vitázni. Kicsit végletesen gondolkodsz szerintem. Attól, hogy sokat vagy a pároddal még nem kell összenőni, ettől függetlenül is meg kell, hogy legyen a saját életetek. Nincsen ezzel gond csak ezekkel a feltételekkel nehéz elvárni, hogy komolyan vegyenek szerintem. A kapcsolat komolyra fordulásának az esélye pedig véleményem szerint nulla. Én tutira nem akarnék ilyen kapcsolatot. Én itt nem érezném, hogy társ vagyok hanem csak egy hobbinak érezném magamat. Ha le vannak fektetve a szabályok, hogy miről szól ez a kapcsolat és te is ilyen nagyon minimális elköteleződést vársz el akkor nincs ezzel gond, de ezt párkapcsolatnak egyáltalán nem lehet nevezni.
2020. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha a fickónak nincs gondja ezzel és valami hasonlót keres, akkor minden ok, másokkal nem kell különösebben törődni, pláne megfelelni az ő elképzeléseiknek. Semmi más nem számít, csak az, hogy sikerüljön olyat találni, akivel ilyen téren is összeilletek.
2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez a barátság extrákkal "kapcsolat" . Nincs vele gond ha mindkét fél ugyanazt akarja.
2020. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Én férfiként vagyok hasonló helyzetben és nem találok megfelelő partnert hozzá. Mindenhol azt látom, hogy több órás telefonok, videochatek, összenőve egymással, számolj el minden perceddel, költözzünk össze akkor is, ha felesleges pénzkidobás...


Ha téged ez tesz boldoggá, akkor maradj ilyen, ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol róla.

2020. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Szexelni nagyon imádok, azzal pl. nem lenne bajom, ha hétvégén együtt lennénk, vagy hétköznap 1-2 egymásnál alvás, ahogyan éppen kijön.

Hanem, hogy alapjáraton nem is fér bele több a hetembe. Nem csak a munka van, hanem heti 3x edzek, barátokkal is szoktam találkozni, takarítás, bevásárlás, főzés, a szüleimhez is haza megyek 3-4 hetente. Nyilván, ha valakik együtt élnek, az más egy kicsit már, de én nem szeretem ezeket a 'kutyafuttás' találkozókat. Szeretek előtte normálisan szőrteleníteni, rendbe tenni kicsit a lakást, stb, rászánni több órát a másikra normálisan, nem csak bezsúfolni 2 teendő közé.


Ez a srác ilyesmit keres, mint én, beszéltünk erről, meg mondott már olyanokat is, hogy hogy majd télen forró csokizzunk, szóval az egyértelmű, hogy nem csak 1-2 szexben gondolkodik ő sem ettől függetlenül. Meg mondta, hogy ő is szeret barátokkal lenni, meg egyedül is.

2020. máj. 14. 17:09
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ismerkedésnek ez elég. Ha már a párodnak érzed, család akarsz lenni vele, nem elég.
2020. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

Van ilyen. Te nem társat keresel. Nálam ezzel a hozzáállással nem rúgnál labdába, de sok srác hajt a laza, felületes kapcsolatokra, ott megtalálod a számításodat.

Egyébként látogatói kapcsolatnak hívják ezt.

2020. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ezzel gond, valaki majd jól elszórakozik veled aztán dob ha talál egy rendes barátnőt magának.
2020. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Hány évesek vagytok? Ezzel ott a gond, hogy szerintem nem is ismered még. Lehet, hogy később nem így állnál hozzá. Az elején teljesen máshogy lát az ember dolgokat.

A srác is mondhat bármit, télre lehet, hogy már emlékezni sem fogtok egymásra. Vagy valaki beleesik a másikba, a másik meg tartja magát ahhoz, ami az elején le volt szögezve.

2020. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan ugyanígy vagyok! Végre valaki, aki úgy gondolkodik, mint én. (Szintén nő vagyok) Teljesen normális dolog, nekem minden kapcsolatom így működött és működik még most is. Házasságot, gyereket nem akarok, az összeköltözésért sem vagyok oda. Nekem tökéletes így.
2020. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!