Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan léphetek ki a menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetek ki a menő srácok jófej, humoros haverja szerepkörből?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint a filmekben a vicces srác, akit mindenki bír, a csajok ölelgetik, de ő van egyedül csaj nélkül a társaságban. Nagyon kedvel mindenki, az úgymond legmenőbb srácoknak is mind a haverja vagyok, mindenhova hivatalos vagyok. Szokták is mondani, hogy nincsen buli nélkülem. Ennek ellenére minden nő csak a haverjaimról akar velem beszélni, tőlem akarnak infót, hogy mondjuk rosszban van a csajával valamelyik. Ölelgetnek, puszilgatnak de csak mint barát. Ha tökösen közeledek, meghívom őket, kimutatom mit akarok akkor azonnal megharagudnak! Hiába csinálok mindent ugyanúgy mint a haverok. Egyszer-kétszer összejöttek dolgok, de másnap kaptam az üzenetet “hogyha bárkinek el mered mondani .....”

Nem vagyok dagadt, járok gyúrni minden nap a haverokkal, igényes vagyok. Jóképű és magas viszont nem.


2020. máj. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek megvan a szerepe. Te még viszonylag jól jártál, hogy nem a "rokkant karakter" lettél vagy mondjuk a bizarr epizódszereplő, mint én.
2020. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lachesys ***** válasza:
63%
tudod a valaszt. te nem vagy jo pasi, legalabbis nem olyan jo pasi, mint a haverjaid, es valszeg azok a csajok, akik a haverjaidra hajtanak, messze vonzobbak annal, hogy te szoba johess. kevesbe szep lanyoknal kene probalkoznod, vagy introvertalt csajoknal, akiknek imponal hogy extro vagy es sok a haver, a buli.
2020. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

ez•mekkora•tre•utolso•inkabb•olyan•mint•a•farkasfa

lka•s•dominancia•van•lehet•a•falkaban•te•vagy•a•na

gybacsi•lehetsz•meg•meno

csak•a•te•koreidben

!!!

2020. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

“hogyha bárkinek el mered mondani .....”

az de súlyos. Francnak hajtasz ilyen hülye libákra?!

Ha csajozni akarsz, kérdezzed meg a menő haverjaidat, hogy mit rontasz el.

2020. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol tartok en is, hogy a kulsodon mulik:(

Uj tarsasagban viszont gyorsan megvaltozhat ez.

Az igazi luzernek szamito osztalytarsaim is szinte mind rögtön becsajoztak egyetemen.

2020. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramos ökle ***** válasza:
47%

Szóval te vagy a portása a menő srácoknak.

Ugyanaz a helyzet, mint mindig. Ha olyanokkal vagy, akik egyértelműen jobbak, mint te, akkor te sosem leszel érdekes. (A jobbat persze az adott szinten kell érteni)

Itt most feltételezem, h menő srácokon a nagyszájú, keménykedő wannabe alfákat, a nagydumás srácokat érted. Ezeknek a srácoknak is megvan a vadászterülete, ami nem éppen az elit nők. A jó külsejű, de értéktelen nulla csajok mozognak a köreikben, akikre csorgatják a nyálukat az olyanok, mint te, vagy a nálad rosszabbak.

Ha nem ezekkel a srácokkal bandáznál és a valódi kihívásnak számító prédára mennél, talán lenne sikered. De így max a lepattanókat szedheted fel. Persze te tudod.

2020. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

6.


Ez alapvetően egy szép gondolat, látszólag logikus is, kár, hogy a valóságban nem így működik... Ami szomorú.

2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ramos ökle ***** válasza:
100%
7-es, nyugodtan írd le a véleményed, hátha valahogy összerakjuk a lényeget.
2020. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazándiból akkor te kifejezetten rossz pasi vagy abban a körben, ahol mozogsz.

Tehát ha ismerkedni szeretnél, akkor ki kell mozdulnod ebből a közegből. Nem lehetsz a fullos haverjaiddal, mert a nők őket fogják akarni. Magányos farkasként kell vadásznod.


Sok sikert hozzá! 😊

2020. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!