Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ide olyan jár válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ide olyan jár válaszolni aki menő alfahím és boldog párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Csak mert a válaszok alatt megy az arcoskodás miközben feltételezem a legtöbben még nőt sem láttak közelről élőben.
2020. márc. 9. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Én csak unalomból járok fel.

Nőt láttam már nem is egyet, pedig nem vagyok "alfahím" ;)

De nem titkolt szándékom, hogy ismerkedni is szeretek itt :D

2020. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ok, de azok aki itt arcoskodnak, elképzelem hogy menő csávók (ahogy magukat beállítják) várja őket a barátnőjük meg a bömös és helyette itt cseszik a napukat


annyira hihető

2020. márc. 9. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Biztos van olyan, aki párkapcsolatban van, és itt gyökérkedik, mondjuk a boldogat meg az alfahímet megkérdőjelezhetjük. Sok tapló van kapcsolatban, de az nem "alfahím", csak valami szörcsögi, akinek sikerült egy önbizalomhiányos csajt maga mellé kapcsolni, aki hagyja, hogy átnézzenek meg áttapossanak rajta.
2020. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Én nem ferdítek a válaszaimban. Miért is tenném? Elvégre ez egy anonim oldal, szóval attól nem lesz nekem jobb, hogy valótlanságokat állítok. Boldog házasságban élek. A férjem szerint ez az oldal az én bűnös szenvedélyem :D
2020. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Hol megy arcoskodas, incelek vannak itt tömegével. Aki alfahím az nem jár ide naponta, mégis mit érdekelné a luzerek problémája?
2020. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

/Boldogalfa/

2020. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Na ná! Még a sűrűn baxott elvtárs ők is itt vannak!
2020. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Ez lenne az alfahim definicioja, hogy baratno+BMW? Valami tavoli faluban esetleg. Meg az elozo evszzadban. Ma mar csak a hulyek gondoljak azt meg a kinaiak, hogy az ongyullado nemet "premium" az meno dolog lenne.


Az arcoskodast meg pont a kerdezon erzem. Torz vilagkep, maganyos elet, ez talan veletlen lenne? Szerintem nem.


43F

2020. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"ok, de azok aki itt arcoskodnak, elképzelem hogy menő csávók (ahogy magukat beállítják) várja őket a barátnőjük meg a bömös és helyette itt cseszik a napukat"


Várjál, akkor az itteni nők, akik szintén itt cseszik a napjukat, szintén lúzer balfékek? Vagy ez - természetesen - csak a férfiakra vonatkozik?

2020. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én unalomból járok ide. Alfahím nem vagyok, a kifejezéstől is felkavarodik a gyomrom. Nős vagyok, van gyerekem, és ha nagy ritkán beszólok valakinek, épp azért, mert felmegy bennem a pumpa az arcoskodása miatt. :)
2020. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!