Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna az ha megtudnád arról a fiúról akivel ismerkedsz, hogy nem volt tízen éves korában kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mert ha azt nézzük akkor a abban a korban lenne a normális elkezdeni megismerni a másik nemet. Zavarna ha annak a fiúnak kimaradt ez akivel ismerkedsz, és te lennél az első is?
2020. máj. 10. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Amennyiben szimpatikus a srac, és jól kijonnenk, nem zavarna.

De azért elgondolkodnek, hogy ez miért történt így.

2020. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"De azért elgondolkodnek, hogy ez miért történt így."


Miért ennyire nagy baj ha valakinek tiniként nem volt senkije? Tényleg az lenne a normális ha valaki annyi idősen kezdi?

2020. máj. 10. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene gondolkodnod ezen, hanem ismerkedni. Nem mindegy miért nem volt, ez aggaszthat valakit, de ha megismer, és bejössz neki nem lesz akadály.
2020. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De miért vallaná ezt be? Kamuzhat, ha akar.
2020. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2020. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a teny zavarna, hanem az, hogy valoszinuleg ez erzodne is a viselkedesen, hozzaallasan.
2020. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, nekem sem volt 19-ig semmi komoly.

Csók is csak 17 évesen volt először.

2020. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarod elmondani az igazat. Én 21 évesen veszítettem el és az a lány akivel először voltam, sose tudta meg hogy én voltam neki az első.
2020. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hibásan van megfogalmazva kérdés.

Ha 20-22 éves vagy, akkor inkább úgy kellene feltenni a kérdést, hogy a korban hozzád illő csajokat zavarja-e, hogy még szűz vagy.

Ha viszont pl. 30 fölött vagy és huszonévesen már voltak kapcsolataid, akkor szerintem tök mindegy, hogy tiniként mit (nem) csináltál...

2020. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek a #9essel. Az, hogy valakinek tinikorában nem volt sikere, de aztán összeszedte magát és most felnőtt emberként már vannak mindenféle tapasztalatai, az tök jó. Senkit nem érdekel, hogy mi volt tinikorban.

De ha még most is a nullán tartasz, akkor egyszerűbb lett volna megkérdezni, hogy zavar-e, hogy szűz vagy. Igen, nálam kizáróok lenne.

2020. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!